Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor Philips 50PFH6550/88 sparowanie pilota

nistelrooy10 26 Nov 2016 11:25 3171 0
    nistelrooy10
    Level 8  
    Witam wszystkich,

Mam następujący problem z TV Philips 50PFH6550/88. Zakupiłem ten egzemplarz w sklepie outletowym bez pilota. Właśnie 2 dni temu przyszedł mi zamówiony oryginalny pilot o symbolu: 398GF15BEPH10T dedykowany właśnie pod ten model telewizora. Problem jest taki, że nie mogę w żaden sposób go sparować z telewizorem. Postępuję zgodnie z instrukcją obsługi. W momencie gdy wyskakuje komunikat o wciśnięciu przez 5 sekund kombinacji klawiszy na pilocie czerwony + niebieski nie ma żadnej reakcji. Chciałbym zaznaczyć, że czynność powtarzałem kilkukrotnie, wypinając telewizor z sieci. Pilot również, zapobiegawczo został przeze mnie rozparowany zgodnie z instrukcją ze strony Philipsa. Wymieniałem baterie na różne, w innych urządzeniach działały więc to na pewno nie jest ich wina. Oprócz tego zaktualizowałem oprogramowanie telewizora do najnowszej wersji. Niestety bez żadnego skutku - pilota w dalszym ciągu nie mogę sparować. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i jest w stanie pomóc? Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam