Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG Flatron E2242 - Zły sygnał na wyjściu splittera HDMI

filipstrozyk 26 Lis 2016 11:35 318 2
  • #1 26 Lis 2016 11:35
    filipstrozyk
    Poziom 4  

Cześć,
    Ostatnio kupiłem sobie splitter HDMI, ponieważ w pokoju mam zainstalowany projektor, a nie chcę marnować żywotności jego lampy na wyświetlanie np. obrazu z Apple TV. Wpadłem na pomysł, aby za pomocą splittera podłączyć pod amplituner projektor oraz monitor LG Flatron E2242 (wejście DVI, zastosowałem przejściówkę z HDMI na DVI). I niestety okazało się, że nie wygląda to tak kolorowo.
    Gdy podłączam monitor bezpośrednio do amplitunera, wszystko działa, tak samo w przypadku podłączenia samego monitora pod splitter.
    Gdy podłączam do splittera projektor oraz monitor, projektor działa bez zarzutu, natomiast monitor przechodzi w stan uśpienia. Ostatnio wyświetliła się nawet informacja o złej częstotliwości obrazu (albo coś w tym stylu). Czy ktoś wie, gdzie leży problem?

0 2
  • #2 26 Lis 2016 13:13
    sosarek

Poziom 43  

Co to za splitter? Nie ma na budowie przycisku do zmiany aktywnego wejścia/wyjścia?

0
  • #3 26 Lis 2016 17:12
    filipstrozyk
    Poziom 4  

Niestety na obudowie nie ma żadnego przycisku :( a co do modelu to napiszę w poniedziałek, ponieważ nie ma mnie w domu, wiem jedynie , że był kupiony w komputroniku i jest marki Cabletech

Dodano po 1 [minuty]:

Wygląda tak samo jak ten, ale na obudowie ma napis Cabletech

http://sklepwideo.pl/splitter_hdmi_1x2

0