Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

- Roccat Syva - prawa słuchawka gra ciszej

27 Nov 2016 11:55 1224 6
 • Level 2  
  Roccat Syva słuchawki dokanałowe; zauważyłem że prawa słuchawka gra ciszej i tak jakby mniej "basowo". Sprawdzałem już balans itp. i wszystko jest ustawione tak jak trzeba, nic się nie bawiłem żadnymi ustawieniami. Dodatkowo sprawdzałem je na innym urządzeniu i jest ten sam problem. Może miał ktoś podobny ?
  [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
 • Helpful post
  Level 1  
 • Level 2  
  Dzięki, a jakieś bezpieczne sposoby na wyczyszczenie ? Nie chciałbym nic uszkodzić. Wgl chodzi Ci o wyczyszczenie siateczki ?
  co do uszu, myte regularnie :D
 • Level 1  
 • Level 2  
  Ok, dzięki jeśli problem zniknie to zamknę temat.

  Dodano po 20 [minuty]:

  Po wyczyszczeniu siateczki wieloma sposobami oraz po zdjęciu jej :D efekt jest taki, że jest głośniej, ale nadal brakuje tego co ma lewa słuchawka, na pewno basu :D możliwe że jest coś nie tak z kabelkami ?
 • Level 18  
  Witam
  Kabelki raczej odpadają, bo jakby było coś z nimi nie tak, to albo w ogóle by nie grało, albo dźwięk by był całkiem pozbawiony basu i tzw. pływający, albo jeśli by był zwarte to by było znacznie ciszej. Możliwe, że wkładka słuchawki jest wadliwa fabrycznie.
  Pozdrawiam
 • Level 2  
  Dzięki za zainteresowanie, jeśli chodzi o fabryczną wadę to odpada, słuchawek używam ponad rok i właściwie to tak nagle zaczęły dziwnie grać. Zdecydowanie odczuwam słabszy bass w prawej słuchawce (w prawej nie jest tak głęboki jak w lewej).
  Również pozdrawiam