Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Yamaha RX v-773 Update romu z usb

mirek210 27 Nov 2016 13:31 2538 6
    mirek210
    Level 16  
    Witam serdecznie kolegów, jak w temacie mam problem z "wgraniem" nowego "ROMU" do w/w urządzenia z pendrive przez port USB.
    Ale muszę zacząć od początku,pewnego dnia po burzy włączając sprzęt zaczął wyświetlać komunikat "ROM ERROR", więc zacząłem przeszukiwać internet i natrafiłem na materiał żeby "wgrać" nowy "ROM" ,oczywiście pobrałem "ROM" ze strony producenta i postępowałem jak w instrukcji krok po kroku.
    Ale żeby nie było tak łatwo zawsze jest jakieś ale ,na końcu aktualizacji (wgrywania) nowego ROMU ,wyświetla się komunikat ,jak na dołączonym zdjęciu,i tak trwa to w nieskończoność,czy ma ktoś jakieś pomysły i może mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu.
    Nie mam schematu do tego modelu więc nie wiem jak to będzie.
    Z góry dziękuje za zainteresowanie moim tematem ,pozdrawiam Mirek. Yamaha RX v-773 Update romu z usb Yamaha RX v-773 Update romu z usb
    mirek210
    Level 16  
    Witam i dziękuję za reakcje na mój post,niestety na początku jest komunikat "ROM ERROR" i nie bardzo chce wejść w tryb serwisowy,może jakieś inne sugestie?.
    mirek210
    Level 16  
    sylweksylwina wrote:
    Wchodzi w tryb serwisowy? (przytrzymując info+tone control wciskasz power)

Dla pewności spróbowałem jeszcze raz jak kolega zalecił ale nie wchodzi w tryb serwisowy,nawet się nie włącza,tylko jak wciskam samo POWER to wyświetla ROM ERRO????
    butcher1
    Level 2  
    Witam, czy koledze udało się jakoś rozwiązać problem?