Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG 19LH2000 - Brak obrazu na wejściu antenowym.

sebaele22 27 Lis 2016 20:02 267 3
  • #1 27 Lis 2016 20:02
    sebaele22
    Poziom 30  

Witam serdecznie, trafił do mnie LG 19LH2000. TV działał ciągle podłączony do wejścia antenowego (analogowo). Z dnia nadzień przestał działać nie pojawia się obraz tylko informację z numerem programu itp. Podłączyłem go pod inny kabel również analogowo i obraz się pojawił lecz po odłączeniu znów to samo i teraz niestety nie ma nic. Dodam że próbowałem reset do ustawień za pomocą menu ale do przejścia szukania programów automatycznie nie szukał ich to znaczy procent szedł bardzo wolno i aby zakończył całość to trwało by to jakieś 2h.

Pozdrawiam

0 3
  • #2 28 Lis 2016 19:00
    recek.niunia
    Poziom 12  

Niech cały pasek od szukania dojdzie do 100 %, szukaj cyfrowe nie analogowe takiego sygnału już nie ma, sprawdź czy na innym tv lub dekoderze naziemnym jest sygnał z anteny i dopiero podłącz tv. Jak nadal nie to może pomoże strona telewizora, ewentualnie możesz doczytać i wgrać nowsze oprogramowanie. http://www.lg.com/pl/wsparcie/wsparcie-produktowe/lg-19LH2000#

0
  • #3 28 Lis 2016 19:56
    sebaele22
    Poziom 30  

Jak mam szukać cyfrowo jak mam podłączone do wejścia antenowego a nie przez EURO czy HDMI.
    Pasek dochodzi do 50% i nic się nie dzieje nic nie szuka.
    Na innym tv jest sygnał analogowy (telewizja vectra) a nie naziemna.

0
  • #4 07 Gru 2016 12:35
    sebaele22
    Poziom 30  

Oprogramowanie zaktualizowane lecz nic to nie dało :-(.
    Czy ma ktoś jakiś inny pomysł?
    Dodam że pod HDMI działa lecz po podłączeniu pod gniazdo antenowe nie działa.

LG 19LH2000 - Brak obrazu na wejściu antenowym.

0
  Szukaj w 5mln produktów