Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo Z50 - Przywrócenie ustawień fabrycznych Lenovo Z50

27 Lis 2016 20:12 1443 1
  • Poziom 1  
    Witam posiadam laptopa Lenovo Z50 około roku, zakupiony był z oryginalnym systemem operacyjnym Windows 8,1
    Zaktualizowałem go do 10 już jakiś czas temu i wszystko było ok, aż nagle w którymś momencie przestał wczytywać się Windows, pokazywał się biały napis Lenovo na czarnym tle i nic więcej, próbowałem uruchamiać system w trybie awaryjnym, mogę co najwyżej uruchomić konsolę, próbowalem przywrócić system do ustawień fabrycznych lecz przy użyciu One Key Recovery wyskakuje mi następujący komunikat (zdjęcie 1), z tego co wyczytałem może być problem gdy dzieliło się partycje i tak dalej, kolejne zdjęcia to screeny z diskparta, by pokazać że partycja lenovo i recovery oraz OEM są na komputerze.

Chciałbym dowiedzieć się jak mogę przywrócić ustawienia fabryczne (czyt. czysty windows) najważniejsze pliki zgrałem przez linuxa, ważne by system zaczął działać, pozdrawiam serdecznie Lenovo Z50 - Przywrócenie ustawień fabrycznych Lenovo Z50 Lenovo Z50 - Przywrócenie ustawień fabrycznych Lenovo Z50