Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alcatel One Touch Pixi 7 - ładuje, lecz za niskim prądem

napster2 27 Nov 2016 22:12 2274 2
    napster2
    Level 9  
    Alcatel One Touch Pixi 7 - ładuje, lecz za niskim prądem
    Witam, posiadam Tablet Alcatel One Touch Pixi 7, problem w tym tablecie było ładowanie, wymieniłem baterię oraz gniazdo micro usb. Niestety ładowanie piszę że jest ale nie ma tego "Pioruna" na baterii i piszę ze działa na baterii mimo że jest podpięty pod ładowarkę a w ustawieniach pisze Ładowanie ale nie ma (AC). Ładowarek próbowałem już wiele i wszędzie jest tak samo. Mam 2 takie tablety i na dobrym tablecie pokazuje 1A ładowania natomiast na tym złym pokazuje o połowe mniej na tej samej ładowarce i na innych jest tak samo. Napięcie Volt zgadza się natomiast ampery się różnią. Mam dobrą płytę i chciałbym z niej przelutować układ ładowania, ewentualnie gdzie on się znajduje i co odpowiada za niego?

Prosiłbym o pomoc..

Dodano po 1 [godziny] 48 [minuty]:

Pomoże ktoś?
    Freddy
    Level 43  
    napster2 wrote:
    Mam dobrą płytę i chciałbym z niej przelutować układ ładowania, ewentualnie gdzie on się znajduje i co odpowiada za niego?
    To dlaczego nie przełożysz całej płyty?
    Ze zdjęcia, które zamieściłeś, nie widać nic. Przetwornice i ładowarka są pod ekranem.
    Sprawdź najpierw dokładnie uszkodzona płytę, może jest zimny lut na gnieździe USB.
    napster2
    Level 9  
    Nie przełożyłem płytki bo w tamtej jest uszkodzone gniazdo od tasmy wyświetlacza, a natomiast w tej co jest niskie napięcie gniazdo zostało wlutowane nowe także nie ma możliwości aby były zimne luty ..