Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ASUS G75VW - Nie zawsze włącza się, po włączeniu brak problemów.

Cr4sheR 28 Lis 2016 00:20 342 0
    Cr4sheR
    Poziom 12  
    Witam,

Mój stary komputer ASUS G75VW od jakiegoś czasu ma problemy ze startem (przez około 1.5 roku :)), ostatnio ma coraz większe problemy (dokładnie za około 40-400 razem się włącza czasem robi to automatycznie reset i sam wstaje reset itd :)). Po włączeniu pracuje super stabilnie (aktualnie kilka tygodni bo go nie wyłączam).
    Dokładny opis startu, diody zapalają się na kilka sek (skrzyp) gasną, czasem napęd pstryknie, czasem nawet podświetlenie ekranu wejdzie i zgaśnie. Jak wyświetli się logo ASUS to nawet trzęsienie ziemi mu nie straszne.
    Problem występuje na baterii i na zasilaczu, trochę skrzypi przy włączaniu (cewki?). Rok temu wymieniłem pasty na karcie graficznej i procesorze. Po mocnym naciśnięciu na prawy dolny róg ekran gaśnie :) i po moich "naprawach" nie działa podświetlenie klawiatury.
    Więc tak jeżeli ktoś ma jakieś proste pomysły to proszę o podpowiedzi, jeżeli uważacie, że problem jest bardziej zaawansowany to proszę polecić mi jakiś dobry serwis + jeśli to możliwe orientacyjną wycenę.

Dodaje jeszcze kilka zdjęć (temp wszystko około 40 stopni w spoczynku) napięcia itd.

Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

ASUS G75VW - Nie zawsze włącza się, po włączeniu brak problemów.