Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV SONY KDL-43W755C - dźwięk na wieżę przez BT

Mn1s1ek 28 Lis 2016 12:59 411 3
  • #1 28 Lis 2016 12:59
    Mn1s1ek
    Poziom 9  

Witam
    Posiadam telewizor SONY KDL-43W755C (Android) i chciałbym móc przesyłać z niego bezprzewodowo dźwięk na urządzenia takie jak wieża BT, słuchawki czy zewnętrzny głośnik BT.
    Telewizor posiada moduł BT ale działa on jakoś "wybiórczo". Np. myszka BT zostaje wykryta i sparowana a już zewnętrzny głośnik BT nie jest wykrywany.
    Zamierzam na dniach kupić wieżę LG CM2460 wyposażoną w moduł BT i chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość dokupienia modułu nadawczego, który wysyłałby dźwięk przez BT. No i najważniejsze, żeby współpracował z moim TV.
    Naczytałem się o jakiś trybach pracy a to dla mnie czarna magia.
    Nie chciałbym utopić kasy więc pomocne byłoby dla mnie wskazanie konkretnego sprzętu lub rozwiązania.

0 3
  • #2 28 Lis 2016 13:20
    1 PAWEL
    Poziom 41  

Sprawdź urządzenie czy będzie działało z Sony tv nie wszystko prawidłowo funkcjonuje
    jest nie kontatybilne tym bardziej jak nie ma w nazwie Sony.

0
  • #3 28 Lis 2016 13:32
    Mn1s1ek
    Poziom 9  

Za bardzo nie rozumiem co mam sprawdzić ?
    Na chwilę obecną wiem, że TV nie paruje się z głośnikiem BT, więc przypuszczam, że z wieżą też się nie sparuje.
    Więc rozważam zakup transmitera/nadajnika BT podłączanego pod wyjście słuchawkowe telewizora. Ale czytam w sieci, że są jakieś tam różne tryby współpracy BT i nie wszystkie transmitery będą działały.
    Dlatego potrzebuję porady jaki transmiter/nadajnik kupić żeby poprawnie współpracował.
    Nie chcę kupować na chybił-trafił i sprawdzać czy działa...

0