Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kino domowe + laptop przez bluetooth

adrianbolo 28 Lis 2016 16:49 1008 7
  • #1 28 Lis 2016 16:49
    adrianbolo
    Poziom 2  

Witam wszystkich serdecznie.
    Mam problem, nie mogę połączyć laptopa z kinem domowym przez bluetooth.
    Jak by ktoś już miał taki i problem albo wie jak to rozwiązać, będę bardzo wdzięczny :)
    kino domowe + laptop przez bluetooth

0 7
  • #2 29 Lis 2016 11:12
    szymon122
    Poziom 37  

Jakie kino domowe? Na pewno nie przepisałeś kodu potwierdzającego połączenie. Kod ten znajdziesz w instrukcji albo może się wyświetlać na ekranie kina domowego. Standardowo to 0000 albo 1234.

0
  • #3 29 Lis 2016 14:04
    adrianbolo
    Poziom 2  

szymon122 napisał:
    Jakie kino domowe? Na pewno nie przepisałeś kodu potwierdzającego połączenie. Kod ten znajdziesz w instrukcji albo może się wyświetlać na ekranie kina domowego. Standardowo to 0000 albo 1234.

Kino domowe to Lg LHB625
    Wlasnie jest problem ze nic na ekranie sie nie wyświetla, żeby kod wpisać, nawet tego kodu nie ma :/

0
  • #4 29 Lis 2016 21:22
    sosarek

Poziom 43  

W ustawieniach kina nie ma opcji parowania z innymi urządzeniami BT?

0
  • #5 30 Lis 2016 20:53
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

@adrianbolo

szymon122 napisał:
    Jakie kino domowe?

Bardziej by mnie ciekawiło, jak daleko jest to kino od komputera? - skuteczny zasięg BT to góra 5m w otwartej przestrzeni, no i proszę pamiętać, że BT działa na tej samej częstotliwości co sieć wifi 2,4 GHz.

0
  • #6 01 Gru 2016 20:44
    adrianbolo
    Poziom 2  

KOCUREK1970 napisał:
    @adrianbolo
    szymon122 napisał:
    Jakie kino domowe?

Bardziej by mnie ciekawiło, jak daleko jest to kino od komputera? - skuteczny zasięg BT to góra 5m w otwartej przestrzeni, no i proszę pamiętać, że BT działa na tej samej częstotliwości co sieć wifi 2,4 GHz.

kino jest blisko nie bedzie nawet 5 m ;) dodam, że z telefonem bez problemu się łączy :)

0
  • #7 02 Gru 2016 05:20
    Polon_us
    Poziom 41  

adrianbolo napisał:
    ... dodam, że z telefonem bez problemu się łączy

W instrukcji tego kina jest wyraźnie powiedziane, że może ono połączyć się tylko z jednym urządzeniem BT.
    Nie ma możliwości wpisania paru urządzeń BT do pamięci kina i następnie wyboru danego nadajnika BT w zależności od sytuacji.

Także, jeżeli telefon był testowany, to jest on teraz zapisany w pamięci kina jako urządzenie uprawnione do komunikacji z owym kinem.
    I jak mniemam, z tego powodu laptop jest odrzucany.

Na miejscu kolegi najprzód usunąłbym dane BT kina z telefonu.
    Ta sama operacja w kinie (dane telefonu), ewentualnie reset kina do ustawień fabrycznych.
    I dopiero wtedy próba połączenia z laptopem. Żadnych prób z telefonem po drodze, to chyba oczywiste.

0
  • #8 02 Gru 2016 18:18
    adrianbolo
    Poziom 2  

Problem z głowy, Pobrałem najnowsze sterowniki do BT i śmiga
    Dziękuje wam za pomoc :)

0