Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kyocera / FS-1028MFP - hasło do www (Command Center)

29 Lis 2016 13:37 4785 7
  • Poziom 2  
    Proszę o pomoc. Nie mogę dostać się do drukarki przez www (command center) - poprzednik zmienił hasło i nie pamięta.
    Mam dostęp przez panel drukarki. Zmieniłem hasło Admina ale ono w panelu www nie działa.
  • Specjalista - kserokopiarki
    To zmień w drukarce w Management - User Login Administration
  • Poziom 24  
    Standardowe hasło nie działa 2800 / 2800 ?
    user: 2800 password: 2800

Mam nieco inny model, kupiłem używaną i zahasłowaną. Na karcie printserver-a jest w mojej taka zworka do resetu. Ale niektóre KYOCERA/Triumph-Adler miały switch do zerowania ustawień.
  • Poziom 2  
    ABLublin napisał:
    To zmień w drukarce w Management - User Login Administration

Zmieniłem hasło Admina i na panelu drukarki loguje się bez problemu a przez www nie przyjmuje hasła

Dodano po 42 [minuty]:

PDT napisał:
    Standardowe hasło nie działa 2800 / 2800 ?
    user: 2800 password: 2800

Mam nieco inny model, kupiłem używaną i zahasłowaną. Na karcie printserver-a jest w mojej taka zworka do resetu. Ale niektóre KYOCERA/Triumph-Adler miały switch do zerowania ustawień.

Dzięki za odpowiedź, powyższe hasło działa, ale ja potrzebuje dostęp poprzez www (do Command Center). Zmiana hasła dla Admina nic nie daje.
    W ostateczności spróbuje zresetować PSa.
  • Poziom 22  
    Spróbuj login admin00, bez hasła.
  • Poziom 10  
    Jeśli hasło do WWW /Command Center RX jest nieznane i nie można się tam zalogować, a znany jest login i hasło do panelu urządzenia np (3500/3500 - standardowe hasła są podane w instrukcji) należy logując się na panelu urządzenia dodać nowego użytkownika z uprawnieniami administratora. Następnie zalogować się tym nowym loginem i hasłem przez przeglądarkę do Command Center RX. Uwaga - login to nie to samo co nazwa użytkownika.

Wiem, że temat jest stary ale trochę na tym siedziałem ponieważ kupiłem używany sprzęt ze zmienionym niestandardowym hasłem do Command Center i bezskutecznie szukałem rozwiązania w sieci . Ponieważ udało mi się rozwiązać samodzielnie ten problem zamieszczam opis może komuś się przyda. Sprawdzone na Kyocera M2035dn, nie wiem czy zadziała na innych urządzeniach.

• Poziom 11  
    Witam.

Mam podobny problem z FS-C2626MFP t.z. nie działa standardowe hasło w WWW/CC admin00.
    Sprawdziłem rozwiązanie powyższe od anonim29 i zadziałało, tylko efektem ubocznym jest uruchomienie autoryzacji użytkownika na panelu urządzenie.
    Czy jest jakaś metoda aby uruchomić autoryzacje tylko w WWW/CC a na urządzeniu bez autoryzacji?
    Najlepiej jednak do sedna i przywrócić admin00.
  • Pomocny post

Poziom 11  
    Witam.
    Wreszcie wpadłem na to jak przywrócić standardowe hasło admin00 w WWW/CC .
    Jak się jest zalogowanym w CC na nowego użytkownika (patrz post anonim29) to trzeba tylko wejść w zakładkę Basic opcję Reset i "Reset entire device to factory default: "
    i już.
    Takie to proste :).