Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączene kablami HDMI TV, kina domowego, dekodera NC+

Pudl 99 29 Lis 2016 16:37 732 4
  • #1 29 Lis 2016 16:37
    Pudl 99
    Poziom 11  

Witam i proszę o pomoc!
    Posiadam TV Samsung UE32D5000 led, kino domowe Samsung HT-HTX25 i dekoder NC+ mediaBox+. TV z dekoderem jest podłączony HDMI, kino z TV tak samo HDMI, a dekoder z kinem euro-euro. Mój problem jest taki, czy jest możliwe po przełączeniu na pilocie kina domowego z AUX (odbiór kanałów z dekodera NC+) na USB (odbiór z pendriv-a np.: filmów) żeby to przełączało się automatycznie?? Teraz muszę używać do przełączenia pilota telewizora przyciskiem HDMI, odpowiednio: HDMI 1 (dekoder) HDMI 2 (kino domowe)
    Nie wiem jak to wszystko ogarnąć, może jakoś w ustawieniach telewizora, albo dekodera...
    Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie!
    Irytuje mnie używanie trzech pilotów. ):

0 4
  • #2 02 Gru 2016 18:30
    leszekpo59
    Poziom 26  

Pudl 99 napisał:
    Irytuje mnie używanie trzech pilotów. ):

Witaj. O ile dobrze się orientuję, to z pilota od TV możesz zrezygnować. Pilot od dekoderaNC+ mediaBox+. NC+ ma funkcje uczenia się i może z powodzeniem służyć do obsługi TV oraz dekodera. Odnośnie oglądania materiału z pendriva, to w dekoderze masz dwa gniazda USB, które mogą służyć do podłączenia wspomnianego pendeiva. Pozdrawiam.

0
  • #3 03 Gru 2016 08:29
    Pudl 99
    Poziom 11  

Witam.
    Obawiam się że nic z tego, dekoder chyba nie ma gniazda pendrive-a. Podłączene kablami HDMI TV, kina domowego, dekodera NC+

0
  • #4 03 Gru 2016 21:23
    leszekpo59
    Poziom 26  

Pudl 99 napisał:
    Obawiam się że nic z tego, dekoder chyba nie ma gniazda pendrive-a

Witaj ponownie. Odnośnie gniazda USB, to te dekodery mają wbudowane nawet dwa gniazda USB, pod które można podłączyć pendriva. Pierwsze jest po prawej stronie obok wejścia do karty dekodującej,
    a drugie z tyłu pod gniazdem do podłączenia Internetu.
    Obydwa gniazda umożliwiają odbiór filmów, zdjęć oraz muzyki z podłączonych pendrivwów. Powodzenia.

0
  • #5 04 Gru 2016 04:14
    Pudl 99
    Poziom 11  

Taka pomoc to naprawdę mistrzostwo świata!!
    Bardzo dziękuję. :):)
    Zamykam temat.
    Pozdrawiam, Pudl 99

0