Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW B5 - Demontaż alarmu samochodowego

30 Lis 2016 10:54 2331 5
  • Poziom 8  
    Witajcie.

Aby wyłączyć alarm w moim passacie b5 wystarczy nacisnąć na pilocie przycisk otwierania drzwi - niestety pilot przestał działać, a żeby wyłączyć alarm ręcznie należy użyć kluczyka, który zgubiłem.
    Denerwował mnie wyjący alarm, dlatego przeciąłem kable od niego wychodzące i przyniosło to efekt ciszy, natomiast dalej migają awaryjne i auta nie da się odpalić.

Proszę pomóżcie jak zdemontować to ustrojstwo.

Zdjęcia puszki poniżej:
    VW B5 - Demontaż alarmu samochodowego VW B5 - Demontaż alarmu samochodowego VW B5 - Demontaż alarmu samochodowego

Dodano po 10 [minuty]:

Znalazłem schemat podobnego alarmu, ale co zrobić żebym mógł odpalić auto?

https://obrazki.elektroda.pl/88_1249580985.jpg
  • Poziom 29  
    Jeśli schemat jest taki sam to złącz razem te dwa niebieskie przewody a kostkę zdejmij z alarmu
  • Poziom 43  
    Fajne zdjęcia syreny :) A tak na serio musisz znalezc centralke alarmu ,prawdopodobnie nad nogami kierowcy.
  • Poziom 8  
    A jak już jąodnajdę to co mam odciąć żebym mógł odpalić :D ?

Dodano po 1 [godziny] 8 [minuty]:

Dobra, znalazłem centralkę, odłączyłem kable i auto odpala ;)
  • Poziom 1  
    Gdzie mogę znaleźć tą centralke? Mam ten sam alarm, wyje, miga, rozladowuje akumulator..

Moderowany przez CameR:

"Mam ten sam alarm" - to znaczy jaki model/typ/itd.... ?

Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

• Poziom 28  
    Masz napisane w 3 poście nad nogami kierowcy.

Dodano po 1 [minuty]:

Ale dojdziesz też po wiązce od syrenki alarmowej.