Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Webasto Thermo Top Evo , sterownik -tranzystory sterujące prośba o identyfikację

bodecki 01 Gru 2016 21:08 786 3
  • #1 01 Gru 2016 21:08
    bodecki
    Poziom 2  

Opis pacjenta :
    Webasto Thermo Top Evo (diesel) z września 2015 r. ( kupiony z demontażu), samodzielna instalacja w Octavia I 2003 r.
    Po zamocowaniu w samochodzie i okablowaniu pierwsze testy aplikacją: Thermo Test 3 wykazały że ze wszystkich komponentów które można wystartować manualnie nie ma sterowania przekaźnika od dmuchawy pojazdu.Po szczegółowej diagnozie, faktycznie nie pojawia się sygnał na pinie 5 złącza X1.
    Podejrzany tranzystor sterujący. Na zdjęciu zaznaczony jako A , daje się odczytać jako AN - prawdopodobnie mos-fet 2SK3289, D- dioda schottky (opis nie do odczytania) prawdopodobnie BAS70-04.Elementy w obudowach SOT-23.Potrzebuję zidentyfikować elementy A,B,C.
    Webasto Thermo Top Evo , sterownik -tranzystory sterujące prośba o identyfikację

0 3
  • #3 01 Kwi 2018 15:36
    sash997
    Poziom 19  

no i to napięcie ma sie pojawiać na 5 czy na 4 pinie??w evo nie jest ta sama pinologia co w C i E ?

0
  • #4 06 Kwi 2018 09:07
    buksolek
    Poziom 9  

Witam. Za bardzo nie pomogę mam u siebie 2 szt. identycznych sterowników lecz z golfa vi z żadnym nie mogę się połączyć ponieważ są obsługiwane po magistrali lin. Według mnie wyjście na PK powinno być na pinie 4 jednak z braku połączenie nie mogę sprawdzić. .Sprzedaję takie emulatorki które uruchamiają piece i załączają przekaźnik powyżej 35'C może się przyda.

0