Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

rejestrator ROHS LV-AHD 440- reset hasła

snopas1234 02 Gru 2016 16:56 1335 4
  • #1 02 Gru 2016 16:56
    snopas1234
    Poziom 1  

Witam ,mam pytanie odnośnie rejestratora ROHS MODEL:LV-AHD 440 jestem jego wlascicielem i potrzebuje go rozhaslowac w celu dalszego uzytkowania .haslo zostalo zagubione ,czy jest ktos w stanie pomoc mi w rozwiazaniu tego problemu ?

1 4
  • #2 02 Gru 2016 17:51
    antek1cza
    Poziom 30  

Witam

snopas1234 napisał:
    jestem jego wlascicielem i potrzebuje go rozhaslowac
    Proponuję zresetować do ustawień fabrycznych powinno pomóc. W instrukcji generalnie jest napisane jak to zrobić oraz jaki login i hasło są po takim resecie domyślne.
    Moderowany przez suworow:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

2
  • #3 03 Gru 2016 21:51
    sosarek

Poziom 43  

antek1cza napisał:
    Proponuję zresetować do ustawień fabrycznych powinno pomóc. W instrukcji generalnie jest napisane jak to zrobić oraz jaki login i hasło są po takim resecie domyślne.

Proponuje się zastanowić zanim się napisze jakąś głupotę - owszem, w instrukcji jest o przywracaniu interesujących nas opcji, tylko że wpierw należy się ZALOGOWAĆ, a jak to zrobić NIE MAJĄC hasła i loginu?
    @snopas1234 Skontaktuj się z Dystrybutorem sprzętu, opcja kasowania haseł odpłatna.

0
  • #4 05 Gru 2016 12:14
    antek1cza
    Poziom 30  

Szanowni koledzy :
    1.

sosarek napisał:
    Proponuje się zastanowić zanim się napisze jakąś głupotę
    mógłby kolega zachować dla siebie tą informację bo :
    a) można zresetować ustawienia rejestratora przekładając zworkę która jest w środku sprzętu niektórych modeli rejestratorów ,
    b) może pomóc wyjęcie bateri ,
    c) fakt , że w większości przypadków w.w.czynności powodują tylko reset daty i niektórych ustawień nie zmieniając przy tym hasła dla admina.
    Jednak to nie wyklucza możliwości , że może w jakimś rejestratorze to zadziała. Wystarczy rozkręcić obudowę i to sprawdzić.

2.
    antek1cza napisał:
    Proponuję zresetować do ustawień fabrycznych powinno pomóc
    antek1cza napisał:
    Moderowano przez suworow:
    3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji

Moim celem nie jest podawanie dokładnie na tacy (choć nieraz to robię) dokładnego rozwiązania tylko podpowiadam możliwości.

3.
    sosarek napisał:
    @snopas1234 Skontaktuj się z Dystrybutorem sprzętu,
    Tak jest to dobra opcja i chyba najszybsza ale można spróbować użyć np.hasła “backdoory” do rejestratorów. Więcej info tutaj https://niebezpiecznik.pl/post/hasla-backdoory-do-rejestratorow-kamer-monitoringu-cctv/
    Pozdrawiam

0
  • #5 05 Gru 2016 13:02
    suworow
    Moderator Zabezpieczeń

antek1cza napisał:
    Moim celem nie jest podawanie dokładnie na tacy (choć nieraz to robię) dokładnego rozwiązania tylko podpowiadam możliwości.

Chwali się taka postawę, ale w tym wypadku kolega podawał konkretne rozwiązanie odnosząc się do instrukcji, błędnie ją interpretując. Zdarza się każdemu, czasami coś chcemy zrobić na szybko i tak wychodzi. Nie ma się czym przejmować.
    Rozumiem natomiast że mógł się kolega poczuć urażony tym:
    sosarek napisał:

Proponuje się zastanowić zanim się napisze jakąś głupotę

Myślę że kolega sosarek nie miał nic złego na myśli, i nie wykluczam, że sam się koledze z tego wytłumaczy. Być może i on zbyt szybko coś napisał. :)
    pozdrawiam

0