Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera cofania mobitronic waeco D-48282. Do czego podłaczyć ( np TV)

02 Gru 2016 20:01 957 4
  • Poziom 2  
    witam
    posiadam kamerę cofania o nazwie jak w temacie (kamera niestety nie ma żadnej wtyczki, gdyż została ona najprawdopodobniej urwana), którą chciałbym zmienić na kamerę monitoringu domu. Czy jest to możliwe? Czy można podłączyć ją do komputera/tv/jakiegoś innego odbiornika obrazu? Wybaczcie jeśli jest to zły dział i za to, że posługuję się słownictwem nieprofesjonalnym, ale jestem kompletnie zielony w temacie. Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.
  • Poziom 12  
    Kamera powinna posiadać wyjście analogowe sygnału, które możesz podłączyć np. do telewizora na "AV in" (żółte gniazdo cinch).
    Po podaniu zasilania powinieneś otrzymać obraz na żywo, natomiast jeśli chodzi o nagrywanie to potrzebny rejestrator albo karta do PC.
    Oba rozwiązania droższe niż kupno nowej chińskiej kamery o lepszej rozdzielczości, z obsługą kart SD oraz WIFI.

• Poziom 43  
    krzychustachu napisał:
    kamera niestety nie ma żadnej wtyczki, gdyż została ona najprawdopodobniej urwana

Jakieś kable zostały, możesz ją rozebrać w celu zrobienia zdjęć wnętrza?
  • Poziom 2  
    Jest jeden kabelek wychodzący, który został ucięty lub urwany. Opcja z podglądem na żywo jest interesująca, ponieważ chciałbym ożywić to ze zwykłej ciekawości :). Nie potrzebuję nagrywania obrazu. W jaki sposób należy podać zasilanie na kamerkę? Czy kable analogowe mogę w porsty sposób odróżnić od pozostałych? Zdjęcia niestety nie mogę zrobić w tym momencie, gdyż kamerka leży w domu na wsi. Zrobię to gdy tylko tam pojadę :)

• Poziom 43  
    Bez zdjęć okablowania i wnętrza nic więcej na tą chwilę nie pomogę, ponieważ nie mam do czego się odnieść.