Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JavaScript - Strona z wyszukiwarką produktów po numerze

MrDoimer 03 Gru 2016 14:55 381 1
 • #1 03 Gru 2016 14:55
  MrDoimer
  Poziom 38  

  Witam,

  Potrzebuje pilnie wykonać prostą stronę na której będzie wyszukiwarka która po wpisaniu numeru wyświetli informacje na jej temat (chodzi dokładnie o ID produktu na magazynie budowlanym i informacja o tym w którym sektorze i rzędzie znajduje się dany produkt). Idzie to wykonać tylko w JavieScript i HTML? Tylko te języki znam, a pilnie potrzebuje to wykonać. Czy moglibyście nakierować mnie czym się zainteresować aby stworzyć coś takiego?
  Z góry dziękuje i pozdrawiam

  0 1
 • #2 03 Gru 2016 20:02
  michcior
  Poziom 30  

  A baza danych skąd i gdzie?
  JavaScript/HTML wykonuje się w przeglądarce. Przeglądarka łączy się z serwerem. Od tej architektury raczej nie uciekniesz chcąc pozostać w JavaScript/HTML. Oczywiście serwer może chodzić na tej samej maszynie co przeglądarka. Można nawet nie mieć serwera tylko otwierać pliku wprost tylko wtedy ciężko osiągnąć jakiś efekt.
  Zwykle wygląda to tak, że jest baza danych na serwerze obsługiwana przez bazodanowy "silnik" (MySQL, PostgreSQL itp.). Z bazy danych korzysta kod wykonywany w środowisku serwera który podsyła do przeglądarki co tam przeglądarka chce zobaczyć. Kod wykonywany na serwerze to już skomplikowany temat bo może być PHP, Java Python albo pewnie i co innego.

  0