Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skrzynia automatyczna 722.6 wchodzi w stan awaryjny P2502

04 Gru 2016 17:28 1092 2
  • Poziom 8  
    Witam kolegow poszukuje dobrych opini, informacji mam taki nietypowy klopot z moim clk w209 240 rok 2002.
    Klopot polega z ASB rok temu byla naprawiana bo padla chlodnica i sie zmieszal olej z plynem, po naprawie szarpalo z 1 na 2 jezdzilem tak przez rok czasu, oddalem auto do reklamacji sprawdzali od nowa pare zeczy powymieniali. Po naprawie skrzynia ladnie zmienia, juz nie szarpie ale po chwili wchodzi w stan awaryjny i sie zachowuje tak jak by skrzynia nie miala sterowania. Plyta i zawory byly tez podmieniane z innego clk ktory przezuca pieknie a umnie sie zachowuje tak samo jak na mojej plycie i zaworach. ( Przy podlanczaniu kostki do skrzyni ulamali jeden pin i od tamtej pory jest ten blad P2502 (Plyta jest inna zalozona) Macie jakies pomysly co to by moglo byc ?? Pozdrawiam i przepraszam chlopaki za bledy mam klawiature Niemiecka.
  • Poziom 8  
    A co myslicie o sterowniku (czarnej puszce) moze byc przepalony albo wiazka kabli od skrzyni do sterownika po urwaniu tego pinu, moze sie stykna z innym pinem i sie przepalil jest taka mozliwosc???
  • Poziom 8  
    Okazal sie spalony sterownik skrzyni.