Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 307 1.6 - peugeot 307 pikanie po przekreceniu kluczyka nie odpala blad

04 Dec 2016 18:20 6447 4
 • Level 6  
  witam, mój peugeot 307 1.6 benzyna 2006r, nie odpala nawet nie kreci. Wróciłem do domu zgasilem samochód, 3 min później chciałem odpalić ale po przekreceniu kluczyka słychać tylko głośny sygnał alarmowy, słychać także jakiś przekaźnik oraz dźwięk jakby pompa pracowała. Dodatkowo po przekreceniu kluczyka pokazują się dwie kontrolki od pasow i poduszek, napisy na ekranach od kilometrów i głównym migają oraz główny pokazuje błąd poduszek i pasow. bezpieczniki sprawdzone połączenia poduszek także. Przeszukałem forum i nie znalazłem podobnej usterki. Proszę o pomoc
  [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
 • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
 • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
 • Level 6  
  nie mam niczego dodatkowego wszystko fabryczne
 • Level 21  
  Kolego z takimi samymi objawami naprawiałem w tamtym tygodniu takiego 307 i posypało się bsi ,czyszczenie ,kodowanie i auto śmiga.Ale proponuję konkretną diagnostykę zrobić.
 • Level 6  
  Diagnostyka dopiero jutro. Ale mam coś więcej na ten temat, po włączeniu świateł wycieraczki zaczynają stopniowo działać, stopniowo tzn. przekazują co 3cm w górę. Robiłem reset BSI bez skutku. Opuszczenie szyb nie działa, rano nie dzialalo otwieranie z kluczyka. pojawiały się błędy przez chwilę: antykradzieżowy, hamulcowy no i standardowo poduszki i pasy. Dołączam film jak to wygląda po przekreceniu kluczyka i próbie odpalenia.