Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błąd przy instalacji sterownika do Realtek PCIe GBE Family Controller

04 Gru 2016 19:29 831 5
  • Poziom 2  
    Witam,

Mam problem z sterownikiem do zintegrowanej karty sieciowej. Płyta główna MS-7596, poszukiwany sterownik do Realtek PCIe GBE Family Controller. Probowałem sciagnac sterownik z glownej strony Realtek jak i z MSI do tej płyty głównej. Po instalacji wyskakuje okno z nazwa urzadzenia i wyikiem:Niepowodzenie. Niestety wszystkie programy ktore wymagaja dostepu do internetu sa zbedne poniewaz nie mam innej opcji podlaczenia do internetu niz poprzez kabel ethernet. W memedzerze urzadzen widnieje przy ikonie karty sieciowej żółty trójkat z wykrzyknikiem. Próbowałem już chyba wszystkiego....
    Prosze o szybka odpowiedz, musze jeszcze dzisiaj pare rzeczy zrobic na komputerze.

Z góry dziękuje.
  • Poziom 2  
    ID- PC\\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_75961462&REV_03
    Windows 7 Professional
    Błąd przy instalacji sterownika do Realtek PCIe GBE Family Controller
  • Poziom 2  
    Niestety.... sciagnalem ten program 3DP Net, po zainstalowaniu wyskoczył błąd: instalacja nie powiodła sie. Link który DriverMSG wysłał też nic nie dał. Cały czas wyskakuje niepowodzenie oraz żółty trójkąt przy ikonie karty.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Odinstaluj Hamachi i spróbuj zainstalować sterownik jeszcze raz. Kilka razy zdarzyło mi się, że ten program nieco namieszał w ustawieniach. Po odinstalowaniu hamachi w wierszu poleceń uruchomionym jako administrator wydaj polecenie: netsh winsock reset, uruchom ponownie komputer i próbuj instalować ponownie.