Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator Trend 250x08 jaki program do podglądu Online?

jeremiw1 04 Gru 2016 20:47 600 2
  • #1 04 Gru 2016 20:47
    jeremiw1
    Poziom 16  

Witam, mam rejestrator Trend 250x08. Jest podłączony do internetu i przekierowany na zewnętrzny adres IP. Odpowiada i pozwala na podgląd poprzez przeglądarkę Internet Explorer wersja 8 w systemie Windows 7. Niestety już na Windows 8 przy przeglądarce IE wersja 11 nie da się wejść na rejestrator (niepodpisana kontrolka ActiveX, mimo wyłączenia wszystkich zabezpieczeń w IE nie da się jej zainstalować).

Prosiłbym o poradę jak to uruchomić w przeglądarce, a jeśli się faktycznie nie da to w jakim programie mogę taki dostęp sobie uruchomić ? Próbowałem programu PSS ale niestety nie mogę sobie poradzić mimo wpisania zewnętrznego adresu IP rejestratora oraz jego portu.

0 2
  • #2 05 Gru 2016 08:28
    Fortec_Polska
    Poziom 9  

Witam,

Mógłbyś spróbować w Google Chrome z dodatkowym rozszerzeniem IE Tab. Przy nietkórych kontrolkach pomaga.

Pozdrawiam

0
  • #3 12 Gru 2016 09:08
    jeremiw1
    Poziom 16  

Próbowałem IE Tab na Windows 8.1 - nie idzie. Próbowałem programów CSS,PSS,VMS w wielu konfiguracjach, w najlepszym wypadku mam komunikat że zły login lub złe dane logowania ale dane są podane na 100% prawidłowo.

Na moim komputerze z Windows 7 i IE 8 działa bezproblemowo za każdym razem. Co można z tym jeszcze zrobić ?

0