Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung J5 SM-J510FN - Wymiana wyświetlacza.

kaciorx 05 Gru 2016 11:39 1233 2
  • #1 05 Gru 2016 11:39
    kaciorx
    Poziom 8  

Witam
    Trafił w moje ręce taki telefon jak w temacie: Samsung J5 SM-J510FN ze zbitym wyświetlaczem w celu naprawy. Zdarzało mi się już naprawiać telefony, jeżeli chodzi o jakieś proste wymiany części. Szukałem wyświetlacza do tego modelu i za dużo nie znalazłem w tym konkretnym przypadku, ale zauważyłem że są w sprzedaży inne wyświetlacze m.in. J510F. Pytanie tylko czy będą one kompatybilne? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mnie trochę oświecił w tym temacie.
    Wyprzedzając tych którzy chcieliby napisać żebym się nie zabierał za coś na czym się nie znam to dodam że wcale nie chciałem tego robić, zabrakło tylko asertywności, a znajomy który mi go wcisnął był za bardzo nachalny zdecydowanie.
    Proszę o szybką pomoc i pozdrawiam

0 2
  • #2 05 Gru 2016 14:16
    beo
    Poziom 36  

To drogo może go kosztować ta nachalność ;) Będzie pasował F. Ważne że z serii F. Podejrzewam, że inne J500 też by pasowały.

Dodano po 4 [minuty]:

Ps: takie zwroty

kaciorx napisał:
    Proszę o szybką pomoc
    nie są zbyt dobrze odbierane na forum.

1
  • #3 05 Gru 2016 14:27
    kaciorx
    Poziom 8  

Się nauczył że zazwyczaj mało brałem, po znajomości w sumie.
    Popatrzyłem i do J510F są w granicach 350-500 a nawet 600 zł. Już osobiście bym odpuścił sobie wymianę chyba i kupił nowy jeżeli miałbym zapłacić 600 zł za wyświetlacz jeżeli telefon można kupić za 750 zł. Nieważne.
    Właściwie czym się różni model F od FN? I czy jeżeli zamówię ten wyświetlacz z digitizerem za 350 złotych to będzie widoczna bardzo słaba jakość wyświetlacza czy zauważalne jedynie dla czepialskich?

0