Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak sterowników do kierownicy HY-822

05 Gru 2016 21:40 1803 7
  • Poziom 11  
    Witam! Posiadam kierownice TI HY-822 oraz system operacyjny windows 10. Wyczytałem ze do tej kierownicy są sterowniki ale tylko do XP i starszych wersji. Na drugim dysku mam xp i to sie zgadza, tam po zainstalowaniu sterowników kierownica działa, na win 10 nie rusza. Próbowałem ze zgodnością jednak nie pomogło. Jest jakaś opcja by zainstalować te sterowniki na windows 10? Pozdrawiam 8-)
  • Moderator na urlopie...
    Zainstalowany system jest w wersji 32 czy 64 bit?
    W sieci jest dostępne tylko te sterowniki, które dodałem w załączniku. Jednak są one przeznaczone co najwyżej dla systemu Vista.
    Niestety podejrzewam, że żaden z tych sterowników nie zadziała na Windows 10.
    Jeśli w Menedżerze urządzeń masz jakiś żółty znaczek ostrzeżenia przy jednym z urządzeń, podaj jego identyfikatory sprzętu.
    Jeśli posiadasz płytę ze sterownikami to spakuj je do pliku RAR lub ZIP i dodaj w załączniku. Mogą się komuś jeszcze przydać bo z tego co pamiętam to pytanie o sterownik do tej kierownicy już powtarzało się na forum a polska strona Manty chyba padła.
  • Poziom 11  
    DriverMSG napisał:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1228905.html Ewentualnie podaj identyfikator wystąpienia urządzenia.

Problem w tym, że w zakładce identyfikatory sprzętu mam napisane "USB\DEVICE_DESCRIPTOR_FAILURE", a sama nazwa tego urządzenia w menedżerze urządzeń to "Nieznane urządzenie USB (żądanie deskryptora urządzenia nie powiodło się)".

master-007 napisał:
    Zainstalowany system jest w wersji 32 czy 64 bit?
    W sieci jest dostępne tylko te sterowniki, które dodałem w załączniku. Jednak są one przeznaczone co najwyżej dla systemu Vista.
    Niestety podejrzewam, że żaden z tych sterowników nie zadziała na Windows 10.
    Jeśli w Menedżerze urządzeń masz jakiś żółty znaczek ostrzeżenia przy jednym z urządzeń, podaj jego identyfikatory sprzętu.
    Jeśli posiadasz płytę ze sterownikami to spakuj je do pliku RAR lub ZIP i dodaj w załączniku. Mogą się komuś jeszcze przydać bo z tego co pamiętam to pytanie o sterownik do tej kierownicy już powtarzało się na forum a polska strona Manty chyba padła.

Zainstalowany mam 64bit.
    Te które podałeś niestety nie działają, po instalacji nic sie nie zmienia, wciąż żółty trójkąt jest w menedżerze.
    W identyfikatorach sprzętu napisane jest tylko "USB\DEVICE_DESCRIPTOR_FAILURE".
    Płytki niestety nie posiadam, za to wrzucę te znalezione w internecie, które działały pod XP.
  • Poziom 11  
    Odinstalowałem sterownik, właczyłem ponownie komputer system zaczął szukać sterownika, i nie pokazało żadnego błędu, jednak w menedżerze bez zmian.
  • Admin grupy komputery
    VisTerMine napisał:
    jednak w menedżerze bez zmian.
    Tak długo, jak długo Windows nie wyświetla poprawnie identyfikatora, nie można (nie da się) zainstalować sterowników.
  • Poziom 11  
    A czy idzie coś zrobić żeby system wyświetlał poprawnie te identyfikatory?