Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Atego błąd fr 1 5052 -hamulec górski

KominiarzGuzik 06 Gru 2016 18:27 645 1
  • #1 06 Gru 2016 18:27
    KominiarzGuzik
    Poziom 1  

itam. Atego 1223 00' Mam pytanie w sprawie błędu FR 1 5052. Zaczynając od początku, nie działał hamulec górski, po sprawdzeniu wszystkich kabli doszedłem to tego ze przyczyną braku reakcji jest padał sprzęgła który nie dociskał czujnika po naprawie tej usterki była już reakcja typu dławienie się silnika ale po chwili wyskoczył właśnie błąd FR 1 5052. Wiem co oznacza ten błąd ale nie wiem jak go się pozbyć. Muszę jeszcze powiedzieć ze siłownik hamulca górskiej nie reaguje tylko silnik dławi się chyba przez ten zawór co jest po lewej stronie silnika. I kolejna informacja z modułu FR nie wychodzi żaden prąd na elektrozawor który jest przy ramie( był podłączony również inny moduł i ta sama reakcja)
    Z góry dziękuję i czekam na szybką i fachowa odpowiedź

0 1
  • #2 15 Lut 2017 12:39
    Siara10
    Poziom 1  

Witam. Mam dokładnie ten sam przypadek, elektrozawór sprawdzony, przełącznik górskiego sprawdzony, klapka na wydechu była zapieczona ale już chodzi jak należy. Błąd jaki wywala to fr 1 5052 jak w przypadku kolegi. Jeśli znalazłeś rozwiązanie problemu to poproszę o podpowiedzenie czego się łapać.

0