Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lark 7i win 10 - po resecie system nie startuje

07 Gru 2016 13:54 1200 6
  • Poziom 4  
    Witam
    Mój problem jest następujący
    Zaraz po zakupie zaśmieciłem sobie tablet i postanowiłem zrobić pełen reset który usuwa moje pliki i ustawienia
    Podczas resetu tablet się zawiesił
    Wyłączyłem go na siłę przytrzymując przycisk zasilania
    Po ponownym uruchomieniu wyskakuje napis lark po czym zamiast okna logowania do windows robi się czarny ekran na którym nic nie ma
    Po dotknięciu ekranu na chwilę widać znak kursora pokazujący zajętości systemu

Dodam że ponowny reset nie pomaga wyskakuje błąd
    Nie mam także recovery
    Proszę o pomoc
  • Moderator - GSM
    Oddaj na gwarancję albo wgraj system na nowo.
  • Poziom 4  
    Podpowie ktoś jak pobrać obraz windowsa na tablet z androidem
    Nie mam kompa
    Na androidzie nie zapisuję
  • Moderator - GSM
    To idź do kogoś kto ma komputer, bo i tak bez komputera ciężko będzie.
  • Poziom 4  
    Może ktoś udostępnić pliki kopi zapasowej żeby wgrać je na pendraiv
  • Poziom 2  
    tu masz komplet sterownikow do lark 7i win, na golym systemie win10 po instalacji z pendrive uruchom plik install jako administrator i wszystkie stery same praktycznie sie zainstaluja. Jezeli nie zainstalujesz jako administrator tylko po prostu odpalisz to sie nie zainstaluja. Wazna rzecz, po instalacji czesci sterow zapyta czy chcesz uruchomic ponownie teraz, nie uruchamiaj ponownie bo wywali stery do dotyku i po zainstalowaniu calosci sam sie uruchomi ponownie i tyle.

https://drive.google.com/open?id=0BzRNNKO_heLlQmU3Q2JRSDUxYzQ
  • Poziom 4  
    Problem rozwišzany
    Gdy zainstalowałem system na system bez formatu wasze sterowniki nie chciały się instalować.
    Po istalacji z aktualizacja systemu i formatem c - te stery bez problemu zadziałały
    Jedynie maleńka niedogodnoœci to taka że dŸwięk i dotyk trzeba odinstalować w menadżerze urzšdzeń --potem restart tabletu i już działa
    Jeœli się to wie to kompletnie nie przeszkadza
    Dziękuję za pomocnš dłoń 😎