Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LG G4 vs Xiaomi Redmi Note 3, dylemat...

siwykonik 07 Dec 2016 23:35 972 4
    siwykonik
    Level 7  
    Witam.

Tak jak w temacie, mam dylemat pomiędzy tymi dwoma telefonami.
    Zapoznałem się z ogólnym zarysem wady/ zalety tzn.
    LG Posiada niezłą rozdziałkę, ale niestety bywają ścinki, a no i bateria słabsza.
    Redmi Note 3 świetna bateria natomiast (i tu nie wiem co zbytnio).

Co o tym sądzicie, czy pojemna bateria od chińczyków jest na tyle dużym plusem żeby przegonić takiego flagowca?

Smartfona mam zamiar kupić z Polski i nowego. Aktualnie w euro.com.pl oba są za 1300zł, nie wiem czy gdzieś są taniej?

Myślałem też o G3. W tym przypadku mogłaby być używana (widziałem po 600-700) co cenowo robi różnicę. A wydajnościowo? Może lepiej kupić G3 co zaoszczędzi 50% funduszy?
    cxzcxz123
    Level 32  
    Nie bierz Moto G3. Jak zależy Ci na aparacie to LG G4. Jak nie to bierz Redmi Note 3 Pro. Redmi Note 3 za 1300 zł to grube przegięcie - za drogo.
    siwykonik
    Level 7  
    A cena LG G4 jest akceptowalna? Nie sledze rynku, przegladalem ceny w paru sklepach i tak to mniej wiecej wyglada.
  • Helpful post
    cxzcxz123
    Level 32  
    siwykonik wrote:
    A cena LG G4 jest akceptowalna?

Raczej tak biorąc pod uwagę sklep. Note 3 Pro 3 GB RAM to maksymalnie 1000 jak dla mnie. Powyżej tej ceny to grube przepłacanie.
    siwykonik
    Level 7  
    No i pieknie no i czesc. Rozwiazales moj finansowy dylemat. Poza tym skusze sie na G4 ze wzgl na aparat. Zaoszczedze na cyfrowce :D