Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Elektrolux EWT1066TDW-po wymianie grzałki nie grzeje

08 Gru 2016 09:53 528 7
  • Poziom 11  
    Wita. Mam problem z pralką Elektrolux EWT1066TDW. Po wymianie grzałki, pralka startuje, lecz nie grzeje. Odlicza czas, po 10 minutach zatrzymuje się na chwilę, skraca czas o 20 minut i pracuje nadal bez grzania.

Sprawdzony NTC, wtyki, kabelki, luty. Proszę o radę, co jeszcze można sprawdzić?
    Pozdrawiam.
  • Relpol przekaźniki

• Poziom 39  
    A zamontowana grzałka chociaż jest sprawna? Warto byłoby sprawdzić czy aby przy kostkach kabli do grzałki nie upalił się przewód. Warto również zweryfikować czy aby przekaźnik od grzałki nie uległ uszkodzeniu.
  • Poziom 11  
    Witam grzałka sprawdzona na przejście na upływność o złączkach i kablach pisałem sprawdzone. Przekażnik wizualnie dobry nie wylutowywałem .
  • Relpol przekaźniki
  • Specjalista AGD
    Nastaw na gotowanie. Po poborze wody powinno pojawić się napięcie na grzałce. Jeśli nie od razu to odczekaj do 30 min. Jeśli się nie pojawia to znaczy, że nie programator nie załącza bo: uszkodzony przekaźnik, nie ma sygnału do przekaźnika. Brak styku pomiędzy kablem, grzałką a programatorem.
    Raz przyczyną takiej sprawy był brak styku na czujce NTC - 4h szukania tej przyczyny:D
  • Poziom 11  
    Witam
    Wtyk lub jak kto woli złączka kabli grzałki wypięta z modułu i sprawdzona na ciągłość raz z grzałką i bez grzałki to samo zrobiłem z czujnikiem NTC. Z tego co widzę to muszę się zająć przekaźnikiem. Póki co klient zastanawia się nad nową.
  • Specjalista AGD
    A napięcie sprawdzałeś czy dochodzi do grzałki?

• Specjalista AGD
    Witam.
    Czy w trybie serwisowym pokazuje nadal błąd? Kasowałeś go?
  • Poziom 11  
    Witam problem w tym, że nie wiem jak wejść w tryb serwisowy tej pralki Elektrolux EWT1066TDW. Wyświetlacz nie pokazuje błędu.
    Pozdrawiam