Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Samsung UE40K6300 - czy jest dostępny PIP?

G.R. 08 Gru 2016 20:48 1176 18
  • #1 08 Gru 2016 20:48
    G.R.
    Poziom 17  

Kupiłem telewizor marki Samsung UE 40 K 6300 i nie wiem, w jaki sposób włączyć PIP (obraz w obrazie). Przy próbie włączenia PIP wyskakuje napis "ta funkcja nie jest dostępna".

0 18
  • #2 08 Gru 2016 23:44
    sosarek

Poziom 43  

Funkcja przynajmniej w starszych modelach nie działała na wszystkich wejściach(było można ją uruchomić tylko w trybie oglądania telewizji).

1
  • #3 09 Gru 2016 08:12
    G.R.
    Poziom 17  

sosarek napisał:
    Funkcja przynajmniej w starszych modelach nie działała na wszystkich wejściach(było można ją uruchomić tylko w trybie oglądania telewizji).

Czy mógłbyś jaśniej to wytłumaczyć , przecież Samsung UE40K6300 to nie jest jakiś starszy model /

0
  • #4 09 Gru 2016 09:15
    mihal2002
    Poziom 43  

G.R. napisał:
    Kupiłem telewizor marki Samsung UE 40 K 6300 i nie wiem, w jaki sposób włączyć PIP (obraz w obrazie). Przy próbie włączenia PIP wyskakuje napis "ta funkcja nie jest dostępna".

Z jakiego źródła sygnału korzystasz?

0
  • #5 09 Gru 2016 09:21
    G.R.
    Poziom 17  

mihal2002 napisał:
    G.R. napisał:

Z jakiego źródła sygnału korzystasz?

Korzystam w tej chwili z sygnału z anteny zewnętrznej , ale mam do dyspozycji sygnał z osiedlowej kablówki .

0
  • #6 09 Gru 2016 12:31
    andpol 33
    Poziom 35  

"Podczas oglądania telewizji można jednocześnie oglądać inny program w oknie trybu „obraz w obrazie”
    (PIP).
    "Ta funkcja nie jest dostępna w niektórych modelach w określonych obszarach geograficznych."
    To wszystko co znalazłem w instrukcji. Pozostaje tylko kontakt z pomocą techniczną Samsunga.

0
  • #7 10 Gru 2016 17:51
    oldking
    Poziom 28  

Już raz odpowiedziałem Ci w tym temacie (ale komuś to się nie podobało _moderator skasował)
    Poniżej kawałek z instrukcji telewizora -
    "PIP - obraz w obrazie - Funkcja umożliwiająca jednoczesne śledzenie treści pochodzących z odrębnych źródeł. Podczas oglądania programu z jednego źródła możliwe jest równoczesne śledzenie w niewielkim okienku tego, co jest emitowane z innego źródła (na innym kanale lub emitowanego z źródła innego urządzenia – Blu-ray, odtwarzacz DVD czy komputer PC)"

0
  • #8 11 Gru 2016 17:44
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

G.R. napisał:
    Korzystam w tej chwili z sygnału z anteny zewnętrznej , ale mam do dyspozycji sygnał z osiedlowej kablówki .

Więc to działać nie będzie - tv ma tylko jedno wejście RF, więc albo tv naziemna, albo kablówka.
    Jeśli będziesz miał zewnętrzny dekoder kablówki a do tv podłączysz tv naziemną - to zadziała, są to 2 odrębna sygnały.

0
  • #11 17 Gru 2016 08:29
    G.R.
    Poziom 17  

mihal2002 napisał:
    G.R. napisał:
    Mam kolejny problem z tym telewizorem nie wiem jak włączyć telegazetę ?

To przeczytaj instrukcję. Bo problem masz chyba z sobą. Nie potrafisz wcisnąć przycisk TXT.

To ty raczej masz problem ze sobą !!! A widziałeś pilot od tego telewizora ???
    Jak byś widział nie pisałbyś głupot !!!

0
  • #13 17 Gru 2016 20:43
    kazikszach
    Poziom 33  

To może pokarz zdjęcie tego pilota, ja tez go nie widziałem.
    Nie z każdego źródła jest TXT.

0
  • Pomocny post
    #14 22 Gru 2016 16:27
    leszekpo59
    Poziom 26  

Witaj. Pilot inny
    Telewizor Samsung UE40K6300 - czy jest dostępny PIP?
    niż tradycyjny, co nie znaczy, że nie ma dostępu z jego pomocą do telegazety. Podejrzewam, że poprzez wybranie na pilocie przycisku EXTRA / KOLOR DODATKI, dojdziesz do zakładki obsługującej TXT. Odnośnie PIP w tym TV, to jak wcześniej wspomniał KOCUREK1970, jako, że ten TV ma jeden tuner, to po podłączeniu zewnętrznego dekodera oraz anteny z naziemnej będziesz mieć aktywną funkcję PIP. Również dostęp do niej powinien być po wybraniu na pilocie przycisku EXTRA / KOLOR DODATKI. Powodzenia.

0
  • #15 22 Gru 2016 16:34
    G.R.
    Poziom 17  

Widzę że jeśli ktoś chciał taki pilot zobaczyć to go znalazł ! Tylko nie rozumiem dlaczego ktoś jak nie wie jak wygląda pilot od tego telewizora usiłuję mnie obrażać ???

0
  • #16 22 Gru 2016 19:32
    kazikszach
    Poziom 33  

G.R. napisał:
    Widzę że jeśli ktoś chciał taki pilot zobaczyć to go znalazł ! Tylko nie rozumiem dlaczego ktoś jak nie wie jak wygląda pilot od tego telewizora usiłuję mnie obrażać ???

Ty zakładasz temat i to ty jesteś zobowiązany podać wszystkie dane, a nie wymagać tego od innych, żeby zrobili to za ciebie, a nie obrażać innych za chęć pomocy.
    Wyraźnie w poście 13 napisałem, że nie z każdego źródła jest teletext, ale do tego się nie odniosłeś, tylko odezwałeś się obraźliwie do mojego wpisu.

0
  • #17 22 Gru 2016 20:00
    G.R.
    Poziom 17  

kazikszach napisał:
    G.R. napisał:

Ty zakładasz temat i to ty jesteś zobowiązany podać wszystkie dane, a nie wymagać tego od innych, żeby zrobili to za ciebie, a nie obrażać innych za chęć pomocy.
    Wyraźnie w poście 13 napisałem, że nie z każdego źródła jest teletext, ale do tego się nie odniosłeś, tylko odezwałeś się obraźliwie do mojego wpisu.

Po pierwsze nie jestem "ty" troszkę kultury to jeszcze nikomu nie zaszkodziło !
    Po drugie dlaczego ostatni mój wpis wziął Pan do siebie przecież nigdzie nie pisałem że dotyczy to Pana a wręcz odwrotnie dotyczy to "mihal2002"
    "To przeczytaj instrukcję. Bo problem masz chyba z sobą. Nie potrafisz wcisnąć przycisk TXT."
    Tak że następnym razem zanim zacznie się na kogoś Pan obrażać niech dokładnie doczyta .

0
  • #18 23 Gru 2016 09:03
    kazikszach
    Poziom 33  

Zarzut do mnie był w poście usuniętym przez moderatora. więc proszę nie wprowadzać innych w błąd.
    Na forum jest stosowana forma bezpośrednia, ale jeśli uraziłem godność, to przepraszam, bo nie miałem takiego zamiaru.
    Wesołych Świąt.

0