Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon Pixma MG2450 Połączenie z Windows 10

09 Gru 2016 10:24 1167 8
  • Poziom 11  
    Witam.
    Przymierzam się do zakupu drukarki Canon Pixma MG 2450 i chciałam się dowiedzieć, czy to prawda, że muszę używać tylko oryginalnych tuszy do tej drukarki? Znalazłam tańsze zamienniki do tego modelu, ale chcę wiedzieć, czy drukarka je przyjmie?
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    majka420 napisał:
    czy to prawda, że muszę używać tylko oryginalnych tuszy do tej drukarki?

Nie, nie musisz. Ale musisz mieć świadomość, że robisz to na własną odpowiedzialność. Nie wiem gdzie znalazłeś te zamienniki, ale jeśli na Allegro, to przeglądnij komentarze lub skontaktuj się z paroma klientami, którzy wcześniej kupili ten towar i spytaj o ocenę. Dobrze też by było spytać sprzedawcę o gwarancję poprawności działania i możliwość zwrotu towaru
  • Poziom 11  
    Co mi z tego nawet jak sprzedawca powie, że tusze są najlepszej jakości a drukarka mi się zapcha to gwarancja może tego nie obejmować. Tak myślę nie znam się tak dobrze na drukarkach
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Jakoś nie widzi mi się dokładać jeszcze kasy czy ktoś miał kłopot może z zamiennikami do tego modelu drukarki?
  • Poziom 20  
    Sługa WSI napisał:
    Rozważ dorzucenie 100 zł i zakup MG5750.
    Tam są gotowe tusze zmienne (5 szt.), zamiennik jednego tuszu kosztuje kilka złotych.

Do MG5750 są tusze CLI571, zamienniki są na razie dość drogie, ok.20zł/sztuka. Są jeszcze drukarki MG5650 na tusze CLI551, te można dostać po kilka złotych za sztukę.
  • Poziom 11  
    Zakupiłam drukarkę jak wyżej model ale nie mogę jej zintegrować z moim laptopem. Wszystko mam zainstalowane z płyty instalacyjnej. Druk testowy musiałam zrobić z poziomu drukarki. Mam Windows 10, jak chcę zrobić wydruk to pokazuje mi się coś takiego
    Canon Pixma MG2450 Połączenie z Windows 10
  • Poziom 27  
    W kolejce do drukarki znajduje się niewydrukowany dokument. Albo go wydrukuj, jeśli Ci jest potrzebny, lub go usuń w menadżerze wydruku, bo blokuje drukarkę.
  • Poziom 11  
    Zainstalowałam program i sterowniki z innej strony niż Canon i wszystko działa. Temat do zamknięcia