Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Bosch SMS54M48EU - co to takiego?

john117 10 Dec 2016 01:08 636 0
    john117
    Level 1  
    Witam wszystkich,

Kupiłem dziś zmywarkę Boscha, jak to mam zwyczaju przeczytałem od deski do deski instrukcję oraz obejrzałem sprzęt z każdej strony.
    Zauważyłem jednak w komorze myjącej dwa elementy, o których w ogóle nie było wspomniane w instrukcji.
    Ciągle mi to chodzi po głowie bo po prostu nienawidzę czegoś nie wiedzieć, dlatego pomyślałem, że poproszę o pomoc na tym forum.
    Zatem - co to za dwa elementy (zaznaczone, zdjęcie 1)? Z tego co zdążyłem wybadać są one przyczepione na stałe, nieruchome, choć ten mniejszy ma malutką klapkę, to taki jakby korek na zawiasie, aczkolwiek nie da rady go otworzyć bez podważania dwóch malutkich zatrzasków, i trzeba by do tego użyć zapewne jakiejś igły (zdjęcie 2).
    Jedyne co mi przychodzi do głowy odnośnie przynajmniej jednego ze wskazanych elementów to że jest to jakiś odpływ bezpieczeństwa (przelewowy). Ale nie wiem. No i co z tym drugim?
    Z góry dziękuje za odpowiedzi.

[30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się