Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo ALL IN ONE C40-30 - Wisi na logo LENOVO po aktualizacji do windows 10

10 Gru 2016 08:24 1284 4
 • Poziom 17  
  Witam, jak w temacie czy ktoś mi pomoże w rozwiązaniu problemu?
  Posiadam Wyżej wymieniony komputer All In One C40-30 przywróciłem ustawienia fabryczne na oryginalnym licencjonowanym systemie 8.1 po czym pobrałem nakładkę do aktualizacji do windowsa 10, nie było żadnych przeciwwskazań wszystkoe przeszło pomyślnie, i po resecie który jest wymagany po aktualizacji wisi na logo napisie LENOVO.
  Mogę wejść w recovery i przywrócić system ale przywraca się do 8.1, mogę wejść również w BIOS tak samo jak w "automatyczną naprawę systemu" menu jest z windowsa 10 ale do samego systemu się nie loguje.

  Pomożecie? :)
 • Poziom 22  
  A może instalacja na czysto tego systemu? Ja z Windows 10 do czynienia za duzo nie mialem, ale moze kolega wejsc do WinRE?
  PS. Chyba darmowy update do wrzesnia byl (?)... :-)
 • Poziom 17  
  z tego co czytałem nadal można zaktualizować system za darmo - a jesli zainstaluje czystą wersję to raczej nie będzie ona aktywowana jako system oryginalny tylko bede musiał używać aktywatora a tego chciałbym uniknąć.
 • Poziom 43  
  Hackmsr napisał:
  A może instalacja na czysto tego wyr... znaczy sie systemu?

  Kolega może uzupełni co znaczy to " wyr..." ja tego nie kumam. :cry:
  Instalacja systemu może być dwojaka, aktualizacja, lub wgranie nowego, to drugie wiąże się z zakupem licencji i opłatami.
 • Poziom 17  
  dokładnie tak , instalacja na czysto nowego systemu wiąże się z opłatami, a chciałbym zaktualizować za free , i skoro "update agent" weryfikuje ze nadaje sie do aktualizacji do 10 to twierdzę że nadal można za free to zrobić. Nie che aktywować jakimiś programami windy chce mieć w oryginalne za free o ile to możliwe. Gdzieś znalazłem że w komputerach ASUS po aktualizacji wisiał na logo to należało wejść w bios i poprzestawiać pewne opcje, jednak w Lenovo takowych opcji nie ma