Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG SMART TV 49 cali /zakup promocja Polsatu/

10 Gru 2016 20:01 1200 10
  • Poziom 4  
    Witam zakup telewizora LG SMART TV 49 cali ,posiadam ruter internet wszystko zrobilem tak jak nalezy dzialaja programy internet tez w tv yutuba itp.-----ale nie wiem czy mozna i jak to zrobic abym mogl wlaczyc google czy facebook onet itp czy to dziala bo na laptopie komputerze dziala sprzet a co z tym telewizorem w Polswcie powiedzieli ze bede mial ale myslalem ze to jak na laptopie mozna znalezc czy nie...Dziekuje Poz.Wojtek wojtek.rybkowski(malpa)onet.pl
  • Poziom 32  
    Napisz dokładnie jaki to model telewizora .Ja mam LG smart TV i żeby to to możliwie działało to proponuję dokupić klawiaturę z myszką bezprzewodową ,ale to i tak nie będzie działało jak w laptopie.
  • Poziom 4  
    Witam TELEWIZOR LG SMART TV 49 cali 49LH570V Przekatna ekranu 49, Rozdzielczosc FULL HD/192021080 Rodzaj matrycy LED , Wbudowana karta WI-FI DZIEKUJE I PROSZE O POMOC
  • Poziom 32  
    Kupiłeś już ten telewizor?

Dodano po 20 [minuty]:

Kup sobie myszkę z klawiaturą Logitech K330( bo nie wszystkie klawiatury chcą współpracować z LG smart ).Naciskasz klawisz smart na pilocie i wchodzisz w opcje Internet,do wyszukiwania możesz używać pilota ale to jest droga przez mękę i najlepiej jest używać klawiatury i myszki.
  • Poziom 4  
    Tak kupilem

Dodano po 6 [minuty]:

No tak znowu koszta a myslalem ze to takie proste to znaczy ze z pilota nie bede mogl sie zalogowac do facebooku lub na onet wejsc poczte odczytac no bo tak to jest ok inne funkcje dzialaja ale ile mozna filmow ogladac? Dzieki
  • Poziom 32  
    WOJTEK USTKA napisał:
    to znaczy ze z pilota nie bede mogl sie zalogowac do facebooku lub na onet wejsc poczte odczytac

Będziesz to mógł zrobić z pomocą pilota tylko że to to jest działanie bardzo powolne bo każdą literę to trzeba kliknąć na klawiaturze która się wyświetla na ekranie a to powiem szczerze jest dosyć "upierdliwe"
  • Poziom 4  
    No tak ale jesli wlacze telewizor i przycisk smart na srodku chyba jest ze strzalka do gory to na dole ekranu wyswietlaja sie ikony np:ustawienia,filmbox,yutube,telewizjatv itp,ale przesuwajac dalej nie ma ikony internetu tylko jesli wlacze yutube i wybiore tymi przyciskami to loguje mi co chce np:filmy itp.....a ja chce tak jak np.laptop wlaczam ikona gogle wpisuje facebook,onet poczte i mi sie wyswietla tzn.jak mam to zrobic bo nie rozumiem? Moja znajoma ma LG55cali i patrzylem to ma ikone -internet- wciskam i wyskakuje mi klawiatura u gory w lewym rogu wpisuje co chce i laczy a ja nie moge czy na yutubie moge takie cos zrobic chyba nie bo to jest do filmow prosze o porade krok po kroku z gory dziekuje
  • Poziom 32  
    W tej chwili nie jestem w stanie pomóc ponieważ posiadam Model lg49LN570V i chodzi on tak samo jak u twojej znajomej.Jak będę miał trochę czasu to podejdę i zobaczę jak jest w przypadku lg49LH570V .W telewizorze jest instrukcja obsługi to może spróbuj coś sam znaleźć
    a ja niezależnie też spróbuję.
  • Poziom 4  
    ok zobacze i ty sproboj cos znalezc..
  • Poziom 32  
    Niestety mam dla ciebie złe wiadomości,ostatnia wersja oprogramowania do twojego telewizora nie zawiera przeglądarki internetowej w związku z tym nie będziesz go mógł używać tak jak byś chciał.Możesz dokupić za ok.350-400zł tzw.FreePC Np.Linki podłączyć go wejścia HDMI twojego TV i wtedy masz pełnowartościowy komputer z dużym ekranem tylko czy warto było kupować Smart TV
  • Poziom 4  
    No wiem teraz to juz wiem na czym stoje trudno...Nie wiedzialem o tym w sklepie powiedzieli mi tzn.Polsat swiateczna promocja ze internet jest ale to nie wszystko przegladarki internetowej nie ma z gory dziekuje pozdrawiam Wojtek Ustka -sprawa sie wyjasnila dziekkkkki...