Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nice spin problem ze sterownikiem

10 Gru 2016 21:32 858 1
  • Poziom 11  
    Dołączę się do tematu
    mam siłownik nice spin sna2 do bramy segmentowej
    dzisiaj coś odmówiło posłuszeństwa
    brama po naciśnięciu zamykania na pilocie bądź napędzie szarpie w dół ido góry i się nie przesuwa.
    próbowałem naciskać przycisk GÓRA i SET (migają krótko diody 1i2) po czym włączają się diody 3i4 i mimo naciśnięcia DÓŁ i SET brama nie robi cyklu zamkniecie otwarcie tylko szarpie nią i koniec. dzieje sie tak sam jak odepnę bramę od wózka.
    Prosze pilnie o porade co moge zrobic bo wozek jest w polowie bramy a pasuje autem wyjechac ;-/
  • Poziom 3  
    Witamy,

Prosimy o zresetowanie (OPEN + CLOSE na 5 sek.) i ponowne zaprogramowanie. Jeżeli to nie pomoże, prosimy o wysłanie siłownika do naszego serwisu.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

Moderowany przez Marek J.:

Widzę, że prośby o zaprzestanie reklamy/kryptoreklamy nie pomagają...
    "3.1.10. Nie reklamuj stron internetowych lub usług w jakiejkolwiek formie."
    Staramy się pomagać forumowiczom w samodzielnym rozwiązywaniu problemów. Stwierdzenie "odeślij do serwisu" to zaniżanie poziomu tego forum. Jest jeszcze kilka metod naprawy ww centrali dla średnio zaawansowanego elektronika...
    "3.1.17. Nie wysyłaj stwierdzeń bardzo podstawowych, na które odpowiedzi można znaleźć w instrukcji obsługi lub ogólnie dostępnych źródłach. Nie prezentuj postawy, że mi się należy. Dbaj o poziom pytań i dyskusji. Dziękujemy."
    Ponadto stwierdzenie "prosimy o wysłanie siłownika do naszego serwisu."
    chyba nie do końca jest prawdziwe. Obsługujecie bezpośrednio klientów indywidualnych??? Gdzie na Waszych stronach jest zatem ogólnodostępny cennik usług serwisowych i części zamiennych?
    3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

Trzy punkty regulaminu naruszone. Czas na odpoczynek... :D