Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei p8 Lite / nie chce się włączyć - nie ładuje

11 Gru 2016 11:59 15339 2
 • Poziom 2  
  Witam, po całonocnym ładowaniu telefonu i odłączeniu od ładowarki telefon nagle się wyłączył. Po ponownym podłączeniu do ładowarki w telefonie nie pali się dioda ładowania a jedynie wyświetla się na wyświetlaczu co chwilę (włącza-wyłącza) tak jakby zielona "błyskawica" oznaczająca ładowanie ALBO Logo Huawei po czym taka sama reakcja włącz-wyłącz. Telefonu nie idzie uruchomić, każda próba włączenia (jedynie przy ładowarce) kończy się na lekkim zawibrowaniem, pojawieniem się loga Huawei i nagłym wyłączeniu. Po podłączeniu pod USB laptop nie widzi telefonu, chyba że wciśnie się przycisk Volume up + power ale pojawia się jedynie jako urządzenie Fastboot 2.0 (więc to chyba nie wina wejścia od ład) , nie idzie go uruchomić w programie Hisuite.
  Dodam, że ostatnio udało mi się go uruchomić (nawet świeciła dioda ładowania) a po odłączeniu od ładowarki znowu padł.
  Ktoś coś? Może miał podobny problem.
 • Poziom 2  
  Złącze/gniazdo ładowania w telefonie na pewno czyste? Kilka razy już się spotkałem z takimi objawami u Klientów i wystarczyło szpileczką zruszyć syf w gnieździe, przedmuchać i po problemie..
 • Poziom 2  
  To nic nie daję. Wczoraj na innej ładowarce sie włączył. Pokazuję ładowanie i z 67% procent maleje poziom baterii. A jak się odłączy to telefon się z automatu wyłącza.