Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SEAT CORDOBA 2003 Wspomaganie kierownicy

11 Gru 2016 18:22 1371 6
  • Poziom 2  
    Witam mam taki problem ze po wjechaniu dzisiaj w dziure z duzą prędkością auto mi zgasło ale po chwili odpaliło i pojechałem dalej ALE juz bez wspomagania kierownicy świeci tylko kontrolka na liczniku (kierownica z wykrzyknikiem) wiecie moze co powinienem najpierw sprawdzic ??
  • Poziom 2  
    sprawdzone juz dobre są
  • Poziom 15  
    jeśli masz elektryczne wspomaganie to może motorek się zawiesił? Ja bym go puknął

Moderowany przez T5:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.
    Ostrzeżenie

• Poziom 2  
    to jest elektryczno hydrauliczne uderzenie było dosc mocne alu felga skrzywiona i wystrzeliła poduszka z siedzenia kierowcy. a gdzie ten motorek sie znajduje ?
  • Poziom 18  
    frans24 napisał:
    wystrzeliła poduszka z siedzenia kierowcy

No to ładna ta dziura. Jeśli poducha wystrzeliła felga popękała to jak najbardziej mogło to zaszkodzić pompie znajdującej się z przodu lewej podłużnicy, zobacz czy wystaje korek pod akumulatorem.
    Perech napisał:
    Ja bym go puknął

Najprostsze rzeczy czasem przynoszą pożądany skutek :)
    A bezpieczniki zobacz te na akumulatorze, tam sa wysokie ampery.
    I zobacz czy wtyczka nie wyskoczyła z silniczka pompy i czy masz ładowanie.
  • Poziom 1  
    Witam, odświeże temat. Mam identyczny problem. Poduszka wystrzeliła i wspomaganie nie działa. Świeci się kontrolna. Na schematach bezpiecznikow znalazłem dwa związane z wspomaganiem. Pierwszy na akumulatorze który jest dobry i drugi w skrzynce bocznej w komorze silnika. Gdzie znajduje się skrzynka boczna w komorze silnika?