Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy włamano się do mojego konta w Interii.pl

Rafonixyt 11 Gru 2016 21:38 393 5
  • #1 11 Gru 2016 21:38
    Rafonixyt
    Poziom 4  

Siema mam mały problem posiadam konto na interii pocztowe kilka dni temu dostrzegłem że pod zakładka imap jak i pop3 widnieją mi dwa nieznane numery ip obydwa z zagranicy czy to wlamanie ? Czy jeżeli by się ktoś włamał to nie powinno byc topod zakładka ostatnie logowanie właśnie numer tej osoby ip ? Czy to błąd może od serwisu ? Korzystam z chrome na telefonie

0 5
  • #2 11 Gru 2016 21:59
    helmud7543
    Poziom 42  

Porównaj czas z Twoim logowaniem.
    Mnie z telefonu google zanotowało jakbym się logował gdzieś z Afryki....

0
  • #3 11 Gru 2016 22:10
    noels
    Poziom 9  

Triolan.net to jakiś rosyjski operator internetowy więc wcale bym tego na Twoim miejscu nie bagatelizował. Być może ktoś kto korzysta z usług tego operatora dostał się na Twoją skrzynkę. To bardzo częste przypadki że ktoś włamuje się na pocztę aby rozsyłać spam. Zmień hasło do konta. Sprawdź czy interia oferuje weryfikację dwuetapową podczas logowania, jeśli tak - włącz ją.

Chyba że byłeś ostatnio na terenie Rosji i logowałeś się z tego terenu to może być Twoje własne logowanie.

0
  • #4 11 Gru 2016 23:04
    Rafonixyt
    Poziom 4  

Właśnie w Rosji nie byłem , w wysłanych sprawdzałem spamu rozeslanego nie miałem przychodzi do mnie dużo spamu możliwe że to ktoś mógłby z Polski i użyl proxy ? Na drugim koncie tak samo mam tylko że teraz jak sprawdzałem to logowanie było z Pakistanu nic nie rozumie.

0
  • #5 12 Gru 2016 10:11
    noels
    Poziom 9  

Cytat:
    w wysłanych sprawdzałem spamu rozeslanego nie miałem

Nie jest to warunek konieczny aby potwierdzić czy były wysłane wiadomości. Jesli ktoś użył protokołu SMTP/POP3 lub IMAP bez zapisywania wiadomości wysłanych to ich tam nie zobaczysz. Zmień hasło, sprawdź swojego klienta pocztowego (program pocztowy) - jeśli używasz, przeskanuj komputer w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania., wprowadź weryfikację dwuetapową jeśli interia coś takiego oferuje.

0
  • #6 12 Gru 2016 17:03
    Rafonixyt
    Poziom 4  

Najdziwniejsze jest ze loguje się tylko przez www stronę interii i nie raz na aplikacji wszystko na telefonie a logowan imap ponad 300 o jakim kliencie pocztowym mówisz?

0