Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tablet lark ultimate x4 10.1 - Brak przesyłu danych laptop-tablet

13 Gru 2016 12:37 843 4
  • Poziom 5  
    Witam
    Mam problem z tabletem. Nie mogę skorzystać z tableta, jak z pendrive i nie mogę wysyłać sobie danych do lapka i na odwrót. Jak aktualizuję sterownik, to niby znajduje w internecie mtp device ale pisze że wystąpił błąd podczas zainstalowania go. Występująca w pliku INF sekcja instalacji usługi jest nieprawidłowa. Logo urządzenia z wykrzynikiem żółtym. Szukałem sterowników do niego ale nie mogę za nic znaleść. A mój laptop to Fujitsu Ah-531 win 10, jeśli to ma znaczenie. Dzięki z góry za pomoc.
  • Poziom 39  
    W załączniku masz sterowniki zainstaluj i ewentualnie sprawdź czy antywirus nie blokuje USB
    Jakiego androida masz w tym tablecie ?
    Ewentualnie sprawdź na wyłączonym debugowaniu USB.
    Moderowany przez arnoldziq:

gradek83 napisał:
    Jeśli uważasz moje pytania do niego za nieodpowiednie to czyń swoją powinność od tego tu jesteś :)

Na wyraźną, osobistą prośbę kolegi, niniejszym czynię to od czego tu jestem.
    Ostrzeżenie #2
    3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.
    3.1.9. Nie ironizuj i nie bądź złośliwy w stosunku do drugiej strony dyskusji. Uszanuj odmienne zdanie oraz inne opinie na forum.

• Moderator Programowanie
    gradek83 napisał:
    W załączniku masz sterowniki zainstaluj i ewentualnie sprawdź czy antywirus nie blokuje USB
    Czy chce kolega zasugerować, że w pakiecie driver-ów Samsunga znajdzie się jakiś sterownik obsługujący Lark Ultimate?
    gradek83 napisał:
    Jakiego androida masz w tym tablecie ?
    A jakie to ma znaczenie? Serownik jest zależny od identyfikatora urządzenia. Zainstalowanie innej wersji systemu, nie zmieni sterownika ani identyfikatora urządzenia.
    gradek83 napisał:
    Ewentualnie sprawdź na wyłączonym debugowaniu USB.
    Kompletna bzdura!
  • Poziom 39  
    Perezzz napisał:
    Jak aktualizuję sterownik
    Perezzz napisał:
    Szukałem sterowników do niego ale nie mogę za nic znaleść

Czyli automatyczna aktualizacja przez internet nie pomaga w takim razie jaki masz identyfikator sprzętu ?
  • Poziom 43  
    Perezzz napisał:
    Nie mogę skorzystać z tableta, jak z pendrive i nie mogę wysyłać sobie danych do lapka i na odwrót. Jak aktualizuję sterownik, to niby znajduje w internecie mtp device ale pisze że wystąpił błąd podczas zainstalowania go.
    Czy pytałeś support firmy lark o pisując swój problem ?
    Czy sprzęt jest na gwarancji ?