Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BS i wyłączający się komp.

Falque 13 Dec 2016 18:05 414 1
    Falque
    Level 6  
    Witam w sierpniu tego roku zakupiłem nowe części do mojego PC był to dokładnie procesor , 1 kość ramu , płyta główna + 2 tyg temu dysk ssad i ssd
    Wszystko śmigało pięknie ładnie jakoś do pazdziernika jak wywalio mi raz kompa i tak kilka razy , zrobiłem formata który nic nie wniósł do poprawy pracy mojego pc .
    Więc zaniosłem komputer do serwisu na diagnostyke po czym panowie powiedzieli dla mnie że jest to winna płyty głównej 99% ewentulanie w 1% procesora więc jak usłyszałem te słowa złożyłem do serwisu morele reklamacje płyty po czym po okresie 2 miesięcy dostaje '' niby naprawioną płytę główną '' no więc podpinam nowe dyski zaczynam wszystko załączać wszystko pięknie ładnie ale komputer się wyłącza przy włożonych 2 kostkach ram wtf ? Więc wsadzam tylko 1 i wszystko lata , jakoś to ogarnąłem i widzę a tu znów błedy sprzed reklamacją .
    Wczęsniej podpiąłem sobie do innej płyty głównej kostki i nie sprawiały problemu.
    Proszę o pomoc w jak najprostszy sposób ponieważ jestem trochę ciemny w tym.

2x Pamięć HyperX FURY DDR3 4GB 1600MHz CL10
    Karta graficzna MSI GeForce GTX 750Ti GAMING 2GB GDDR5 (128 bit)
    Zasilacz Antec VP 500 - 500W
    Procesor Intel Core i5-6500, 3.2GHz, 6MB, BOX
    Płyta główna Gigabyte GA-B150M-D3H DDR3, B150, DDR3, SATA3, USB3.0, mATX
    310artur
    Level 43  
    Falque wrote:
    '' niby naprawioną płytę główną ''

Skoro nie działa z dwiema kośćmi RAM a prawidłowo je montujesz i są one sprawne to wysyłać trzeba jeszcze raz.
    Rozumiem że jak założysz te 2 kości RAM robisz reset BIOS i mimo to nawet do UEFI nie wejdziesz a płyta nie zgłasza błędu speakerem?