Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

huawei p8 lite - root telefonu, nie działa różnymi programami

13 Gru 2016 18:18 1698 8
 • Poziom 15  
  Witam, na dwóch programach nie działa mi rootowanie telefonu. Zawsze jakiś błąd wyskoczy.

  Miedzy innymi użyłem Kingo root. Nie wiem czy 2 różne programy pokazywały by błędy... może coś z tel ? wyskakuje ERROR CODE : 0x172469 i w google nic takiego nie ma .. Kingoroot przy 90% mi ten error pokazuje.
 • Poziom 15  
  własnie czytam ze tu trzeba jakiś kod dostać. Nie mam odblokowanego jeszcze..
 • Poziom 15  
  witam, mam kod do odblokowania teelfonu i robie to instrukcja stad :
  http://www.michalc.pl/poradniki-tekstowe/tele...sim-unlock-bootloader-and-root-android-5-0-1/

  mam wszystko i utknałem na punkcie :

  C. ODBLOKOWYWANIE BOOTLOADERA

  01. Podłącz telefon do komputera (upewnij się, że wszystkie wymagane sterowniki masz zainstalowane)
  02. Wejdź do folderu w którym zainstalowałeś: "Android SDK Platform-tools" (standardowa lokalizacja to: C:\Pliki programów (x86)\Android\android-sdk\platform-tools)
  03. Wywołujemy okno wiersza poleceń wewnątrz folderu "platform-tools", aby tego dokonać, musimy w oknie tego folderu nacisnąć i przytrzymać klawisz SHIFT i kliknąć prawy przycisk myszki. Z menu, które nam się pokaże wybieramy pozycję: "Otwórz okno polecenia tutaj".
  04. Teraz w oknie poleceń wpisz polecenia wymienione poniżej:

  Polecenia do wpisania:

  adb devices [ENTER]

  ^ Polecenie sprawdza czy nasz komputer widzi Twój telefon (jeżeli zobaczsz wpis na liście, to oznacza, że telefon jest wykrywany


  problem w tym ze u mnie choć telefon jest podłączony i mogę wymieniać pliki miedzy telefonem a kompem po wpisaniu nie ma nic na liście: huawei p8 lite - root telefonu, nie działa różnymi programami

  moze jakaś podpowiedz co jest nie tak ?
 • Poziom 22  
  Nie masz sterowników ADB do huawei.
 • Poziom 15  
  nie miałeś racji. Musiałem zresetować komputer. Odblokowałem telefon ale z rootem mam problem. Programy typu Kingroot ciagle Failed pokazują. A ten sposób z instrukcji coś mi nie wychodzi. Niby tylko Enter się ciśnie ale przy restarcie telefonu przecież rozłącza połączenie z kompem i jak to niby ma się instalować.. Klikam ENTER dochodzę do końca ale telefon się porostu włącza normalnie.. nie wiem co źle robię a mam dosłownie 1 dzień do zrobienia tego, proszę pomóżcie jak ktoś ma jakiś sposób na roota.
 • Poziom 22  
  Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi: sprawdź, czy masz debugowanie usb włączone. Telefon po restarcie powinien wejść w instalację roota a następnie normalnie się włączyć. I sprawdź też to.
 • Poziom 15  
  ja z tym tel nic nie mogę zropbic. Kompletnie się nie włącza. Po włączeniu jest logo i koniec. Debugowanie po usb miałem włączone żeby robić roota. Jak mam sprawdzić aplikacją czy mam roota zrobionego jak mi się tel nie włącza ?