Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Volvo V70 2002r. - Volvo V70 2002r. 2.5 benz wymiana licznika czym odczytać wsad

14 Gru 2016 11:15 2049 8
  • Poziom 3  
    Witam,dotarło do mnie Volvo V70 2002r. 2.5 benzyna z niedziałającym licznikiem. Licznik został wcześniej wymieniony lecz jest z innym numerem seryjnym niż powinien. Jakim urządzeniem mogę odczytać pamięć z tego licznika? czy jest ktoś kto mógłby mi przerobić odczytany wsad tak aby licznik ruszył? oczywiście nie za darmo,pozdrawiam
  • Poziom 27  
    motorola prawdopodobnie MC912DG128ACPV - 3K91D a rusza ją np xprog.

• Poziom 34  
    łatwiej naprawić ten stary licznik. często padają.
  • Poziom 15  
    Taki sam numer licznika nie gwarantuje że będą działały bo może być inny soft i już nie będą działać. Używam kabla od smoka po OBD . Naprawa starych jak piszą koledzy jest najlepszym rozwiązaniem bo te liczniki z lat 2000-2003 mają wadę i kupno używki często jest naprawą na krótko. Po naprawie teoretycznie powinien być spokój na dobre. Mogę pomóc przerobić wsad by licznik ruszył.
  • Poziom 43  
    vollvek napisał:
    Naprawa starych jak piszą koledzy jest najlepszym rozwiązaniem bo te liczniki z lat 2000-2003 mają wadę i kupno używki często jest naprawą na krótko.

Ale co lutujesz zimne luty na procu czy go wymieniasz na nowy?
  • Poziom 15  
    Lutuje zimne luty , procesor z reguły jest dobry, przynajmniej jak na razie nie trafiłem na takie liczniki by procesor padł.

• Poziom 34  
    najważniejsze zmyć ten lakier, mam do tego szprej ;)
  • Poziom 3  
    Licznik odczytano xprogiem