Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips 32PFL5206H - cyklicznie pojawia się tylko logo PHILIPS

alvin 14 Dec 2016 12:39 3966 3
    alvin
    Level 25  
    Witam.
    Płyta główna 715G4796-M1B-000-004X.
    Zasilacz 715G4697-P01-002-003U.
    Pojawia się cyklicznie tylko logo. Napięcia prawidłowe. Myślę, że coś z oprogramowaniem. Proszę o ewentualne wskazówki.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    DiZMar
    Level 43  
    Przygotuj TV i pendrive po formacie oraz dostęp do wujka Google. Zadzwoń do Philips Polska 22 397 15 04. Bardzo miły konsultant (przynajmnie ja tak miałem) krok p[o kroku pomoże znaleźć Ci aktualne oprogramowanie do Twojego TV. Ściągnięty plik rozpakuj i TYLKO goły plik z rozpakowanego folderu skopiuj na pendraiva. Włóż w białe USB we włączonym TV. TV sam lub po potwierdzen iach zaktualizuje oprogramowanie. Przez cały czas bądź telefonicznie on-line z konsultantem który będzie Ci podpowiadał w razie problemów. Przerabiałem podobny przypadek w nieco innym modelu Philipsa.
    alvin
    Level 25  
    Witam
    Wcześniej próbowałem wgrać oprogramowanie lecz coś było nie tak. Ze względu na czas poszedłem na łatwiznę i wymieniłem płytę. Płytę zachowałem, spróbuję jeszcze raz przy nadarzającej się okazji. Dziękuję za za zainteresowanie.