Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault cergos 330 - Wtryskiwacz olowkowy do John deere 4045

14 Gru 2016 17:18 882 3
  • Poziom 33  
    Witam.
    Czas na wymianę wtryskiwaczy, biały dym przy rozruchu i nie równa praca. Mam dylemat bo są do kupienia wtryskiwacze do tego silnika w wersji normalnej i Turbo. Silnik był bez turbo, teraz już je posiada. Jakie wtryski zamontować, jest jakaś różnica, czy też to zabieg marketingowy? Sprzedawcy nie wiele są mi w stanie doradzić.
  • Poziom 20  
    Witam,

a wiesz jaka jest dokładna różnica w silniku z turbo i bez? Tylko same wtryski i turbina?
    A pompa wtryskowa? Głowica, tłoki ...itp
  • Poziom 33  
    Wiem, poza wtryskami i pompa wtryskowa żadna, ale co do wtryskowa to i te bywają takie same ale wg sprzedawców i tego nie mogę zweryfikować , reszta silnika wg serwisu John deere jest taka sama. Turbo wystarczyło przykręcić do kolektora , zwiekszylem dawkę na pompie ale wygląda na to że jeszcze za mało, ale pompa nie pozwala na więcej , a że wtryski przydało by się zmienić zastanawiam się czy ich zmiana na wersję Turbo nie pomogła by nie co.
  • Poziom 33  
    Ok wtryski wyjęte , pytanie mam jaki tam ma być wtrysk ,silnik John deere 4045d ciagnik cergos 330 Renault , i tak wyjalem wtryski o numerze re 28478 a wg sprzedawców i tego co znalazłem w sieci to do cergosa 330 ma być re 60062, pomożecie ?