Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fiat ducato 2.8 jtd 128KM brak mocy

15 Gru 2016 00:05 1086 4
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich. Mam problem z moim Ducato silnik 2.8 128KM, jest słaby, nie ma mocy. Brak błędów w sterowniku, odpala ładnie, nie dymi, pracuje równo. Znalazłem kilka podobnych tematów, ale nikt nie napisał, czy sobie poradził z tym problemem, więc założyłem nowy temat. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Mam podobne objawy na nierównościach drogi szarpie, spada moc w ASO nie widza błędów :(\
    Podejrzewam że będzie to związane z wiązka elektryczna która drży i nie łączy w jakiejś pozycji
    prawdopodobnie zaśniedziałe styki, jutro jadę jeszcze raz do ASO, zobaczymy co powiedzą.
    Żal mi obecnych mechaników jak komputer nie widzi błędów do jest wszystko w porządku, a samochód dalej nie jedzie. :( DRAMAT
  • Poziom 34  
    Błędy to nie wszystko, trzeba popatrzeć w parametry podczas jazdy czego tam brakuje . Zajrzyj na wtyczki od sterownika silnika czy czyste.
  • Poziom 2  
    Dziekuje za podpowiedz, cały problem w tym że na pracujacym silniku rozłącza komputer serwisowy.
    Nikt nie zna przyczyny tego faktu, na ASO kręcą tylko głowami i sami nie wiedzą co jest.
    Tydzień temu odebrałem samochód z serwisu niby wsystko ok, wyjeżdzone pół baku bo robili testy wszystko w porzadku stwierdzili jedynie
    ze zawór nadcisnieniowy przy turbo był zatarty więc go rozruszali.
    Wczoraj wracałem z Kędzierzyna Koźla wioskami do domu niechciałem A4 i na nowo się zaczęło nie mogłem dojechac, co wioska i nierówny asfalt szarpanie , na autostradzie równiutko nawet się ani razu nie szarpnoł masakra jakaś już nie wsponę o poduszkach pod silnikiem i przegubach. jak dostały w d.... Jade zawieść spowrotem do ASO z miłym pozdrowieniem :)
    Pozdrawiam :sm31: :evil: :cry: fiat ducato 2.8 jtd 128KM brak mocy
  • Poziom 2  
    I się wszytko wyjaśniło na ASO Fiat, chyba wzięli sobie do serca (sic!)powtórna moja wizytę :please: :-x a wiec - brak dobrych styków wiązka sterowania wtryskami oraz uszkodzony pedał gazu.
    Autko stało 4 dni, nic nie wymienione tylko przeczyszczone, wszystkie styki w kostkach oraz potencjometr w pedale gazu.
    Mam nadzieje ze będzie smigać, koszt only 350 pln na ASO :D :shocked!: