Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung TV/Sony kino domowe/PC - Dziwnie przerywany dziwiek

Sliwa4949 15 Gru 2016 12:21 489 5
  • #1 15 Gru 2016 12:21
    Sliwa4949
    Poziom 3  

Witam wszystkich
    Jestem nowy na forum:)
    Szukam wszedzie pomocy w rozwiązaniu problemu z dźwiękiem dotważanym z nowego PC na telewizor Samsung Smart TV przez HDMI i z TV do kona domowego Sony 2.1 przez kabel optyczny. Dźwięk jest przerywany jak by sie zawieszał co chwile.
    W czym może byc problem?

Dodam tez, ze podłączyłem bez pośrednio pc z kinem przez kabel jack-chince (czy jak to sie pisze:P) i jest ten sam problem. Ale odtwarzając dźwięk prze bluetooth na słuchawkach wszystko dziala normalnie

0 5
  • #3 15 Gru 2016 13:31
    Sliwa4949
    Poziom 3  

Nie mam podlaczonej anteny satelitarnej. Jedynie odtwarzam youtube dostepne w tv i podłaczam laptopa przez hdmi. Wszysko dziala normalnie. Problem jest jedynie z pc

0
  • #4 15 Gru 2016 13:53
    jdubowski
    Specjalista - urządzenia lampowe

Sliwa4949 napisał:
    Nie mam podlaczonej anteny satelitarnej.

Zwykłej też nie?

Sliwa4949 napisał:
    Jedynie odtwarzam youtube dostepne w tv i podłaczam laptopa przez hdmi. Wszysko dziala normalnie. Problem jest jedynie z pc

W powyższej wypowiedzi PC i laptop to to samo czy to dwa różne komputery? PC tak samo jak laptop po HDMI?

0
  • #5 15 Gru 2016 15:25
    Sliwa4949
    Poziom 3  

Zwyklej tez nie mam

Pc to komp stacjonarny

Dodam tez ze instalowalem sterowniki po kilka razy i te starsze i nowsze do karty dzwiekowej (karta zintegrowana realteka) i grafiki (gtx 770) bo hdmi mam pod nia podlaczone

0
  • #6 18 Gru 2016 11:08
    Sliwa4949
    Poziom 3  

Teraz to mi juz rece opadaja, ja nic nie rozumiem co sie dziejeje. Popristu samo sie naprawiło zrestartowalem tylko kompa i dziala bez problemów :D

Dobra ok pochwalilem sie zbyt szybo znowu zaczeło charczec i przerywac tak w polowie filmu nie wiem co juz co jest

0