Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hauwei p9 lite nie łączy z google po resecie telefon

Penzel22 17 Gru 2016 10:51 2994 8
  • #1 17 Gru 2016 10:51
    Penzel22
    Poziom 2  

Witam mam problem po resecie telefon Huawei p9lite nie mogę się połączyć z serwerami Google i zrobić weryfikacji konta do którego pamiętam login i hasło kiedy chce połączyć się z Google wyskakuje komunikat sprawdzam i myśli chwile po czym jest komunikat nie można się zalogować , podczas nawiązywania połączenia z serwerami gogle wystąpił problem ,spróbuj ponownie później .Na pewno internet jest zrobiłem hot spota z innego tele lub laptopa zawsze ten sam komunikat przypuszczam ze to wina jakiegoś ustawienia w Google przed resetem androida tylko pytanie jak zresetować te ustawienia bez wejścia w androida ??? proszę o pomoc koledzy

0 8
  • #3 18 Gru 2016 13:49
    Penzel22
    Poziom 2  

jestem w tym zielony możesz mi podać linka do strony lub filmiku jak to sie robi bo w google jak to wpisze nic takiego mi nie znajduje :(

2
  • #5 18 Gru 2016 15:33
    Penzel22
    Poziom 2  

to jest pierwszy start telefonu po hard reset i trzeba zrobić weryfikacje konta tylko nie da sie wpisać loginu ani hasła bo przy połączeniu z serverem google jest błąd a inernet jest :(

0
  • #7 18 Gru 2016 18:41
    Penzel22
    Poziom 2  

sprawdziłem wifi jest :)

0
  • #9 26 Paź 2017 22:44
    BloodBoy
    Poziom 1  

Witam, mialem ten sam problem i kombinowałem z "zarządzaniem transmisji danych"- wyszukalem tam Google Backup Transfer i musi byc wszystko właczone, ja akurat mialem.

U mnie problemem było to że chciałem zalogować sie do google przy włączonym wifi, jednak gdy wyłączyłem wifi i włączyłem dane komórkowe to udało się :)

3