Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xperia z3 Compact. Brak reakcji na dotyk.

kiju90 17 Gru 2016 14:16 732 0
    kiju90
    Poziom 1  
    Witam zbiłem ekran w Z3C dół wyświetlacza nie reagował góra reagowała ale w dziwny sposób np chciałem przeciągnąć pasek opcji z góry a włączała się jakaś losowa aplikacja.

Zamówiłem nowy ekran na ebay, rozkręciłem telefon przy okazji wymieniłem wadliwe wejście na słuchawki. Po złożeniu telefonu wszystko ładnie pięknie prócz tego że dotyk nie reaguje. Podłączyłem myszkę zrobiłem podstawowe testy, wszystko ok. Po ponownym rozłożeniu i złożeniu telefonu ze starym wyświetlaczem dotyk załapał, tak samo po przetestowaniu nowego. Podczas ostatniej próby podłączenie i sprawdzenia nowego ekranu dotyk znów przestał łapać, od tej pory żaden z ekranów nie reaguje na dotyk. Gdyby nie fakt że telefon przy pierwszych próbach wymiany raz nie reagował a raz reagował mam jeszcze lekką nadzieję że da się go złożyć. Jeżeli ktokolwiek miał podobny problem bądź wie w czym może być problem, był bym bardo wdzięczny z dobrą radę. Dodam że żaden ze mnie technik elektryk, wszystko co robię głównie opiera się o filmiki z youtuba
    z tym że już raz udało mi się wymienić ekran w tym telefonie ponad rok temu i nie miałem z nim żadnych problemów.
    Z góry dziękuję
    Pozdrawiam