Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Navi no name - Chińska navi w aucie,brak nazwy modelu oraz możliwości konfigurac

wilhelmw 17 Gru 2016 14:56 804 7
  • #1 17 Gru 2016 14:56
    wilhelmw
    Poziom 3  

Witam,kupiłem autko z jakąś chińską stacje multimedialną,nie znalazłem do teraz modelu ani marki,przez co nie mogę wgrać do navi map,ani połączyć się przez bluetooth(wymagane hasło,brak możliwości konfiguracji hasła)..Jedyne co znalazłem to to:Navi no name - Chińska navi w aucie,brak nazwy modelu oraz możliwości konfigurac

Jednak po szukaniu w google nic to nie daje.Mam także schemat podłączenia i "gps instruction" w której napisane jest "The enviroment to operate navigation software is under WICE.NET 5.0 CORE",oraz "Navigation software compiler type is ARMV4I".

Nawigacja ma wejście na karty sd(jedna od map,druga ogólnie od muzyki itd),oraz wejście mini usb.
    Całego modułu jeszcze nie wymontowywałem i wolałbym tego uniknąć.Co mogę zrobić w tej sytuacji? Wgrałbym nawet nowy soft,tylko jeśli nie będzie działać to uziemie całe urządzenie plus nie wiem jaki i skąd skoro nie mam nawet nazwy modelowej.

Nie mam możliwości zmiany nawet godziny czy loga vw w tle (a stacja w audi...)

0 7
  • #3 17 Gru 2016 16:12
    wilhelmw
    Poziom 3  

Wpisałem w google wszystkie nazwy,ale ani razu nie wyskoczyła nazwa tej firmy,dzięki ;)
    Jeszcze zostaje pytanie jak wgrać i jak to bedzie chodziło,bo przez wejście usb z przodu laptopa podłączyc się nie udało
    Sprzedawca nic nie wiedział-komis
    Po stosunkowo obszernych poszukiwaniach nie znalazłem swojego modelu,poszedł mail do pomocy technicznej,przydałoby się chociaż wiedzieć jak zrobić reset....

0
  • #5 17 Gru 2016 17:09
    wilhelmw
    Poziom 3  

Navi no name - Chińska navi w aucie,brak nazwy modelu oraz możliwości konfigurac

Z tego co wyczytałem na Win Ce 5.0 nie ma czegoś takiego jak powrót do ustawień fabrycznych,trzeba by było wgrać jeszcze raz cały Win Ce z płytki,przy czym podejrzewam że nie miałbym apek i nie mam jak zrobić kopii zapasowej w razie czego.Próbowałem wszystkich kombinacji,przycisk u góry(wysuwania płyty) służy do włączania i wyłączania,ale to nic nie dało

Ogólnie jestem ciekawy też jak to do kompa można podpiąć

0
  • #6 17 Gru 2016 17:33
    rosak
    Poziom 23  

Podłączasz normalnie przez USB. Potrzebujesz ActiveSync.
    Całego Win CE nie wgrywa się na nowo. Da się ale to zupełnie zbędne.
    Dla uproszczenia można to porównać do PC z Windows np. 7. Uruchamiasz Win CE i w autostarcie masz tą aplikację z nawigacją, powiedzmy że to launcher.

0
  • #7 17 Gru 2016 17:35
    wilhelmw
    Poziom 3  

Aaa,rozumiem,czyli wystarczy przez to gniazdo do pamięci masowej z przodu?Na panelu?

0
  Szukaj w 5mln produktów