Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 807 - jak poprawić jakość schematów.

Megawe 17 Gru 2016 14:58 621 2
  • #3 19 Gru 2016 17:29
    Megawe
    Poziom 28  

Dzięki za pomoc, w pliku jest schemat do dużo nowszej wersji silnika z FAP-em. Mi głównie chodziło zasilanie komputera silnika bo po włączeniu zapłonu nie zapalała się spiralka i nie można było się połaczyć z silnikiem. Po włączeniu zapłonu był plus na 4 bezpieczniku i we wtyczce od przepływomierza ale pompka paliwa się nie uruchamiała i silnika nie odpalał. Zamykanie i odmykanie drzwi pilotem nic nie dało to samo odłaczanie akumulatora i włączanie zapłonu na 10 minut przed rozruchem. Na włączonym zapłonie wyciągałem bezpieczniki koło schowka sprawdzałem i wkładałem i nie wiadomo czemu zapaliła się spiralka i silnik odpalił. Na razie silnik chodzi. Widać poprzedni właściciel też miał z nim problemy bo założono dodatkowe masy i nożem czyszczono styki bezpieczników i przekaźników. Strach autem dalej jechać bo dalej nie wiadomo co było tego przyczyną. Kiedyś wyświetlił się komunikat Engine immobiliser fault ale auto odpalało teraz tego komunikatu nie było. Czasami zapala się kontrolka ESP.

Peugeot 807 - jak poprawić jakość schematów.

Schemat silnika z pliku powyzej

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo