Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo B590 - po instalacji windows 7 brak internetu

holo0725 17 Gru 2016 18:04 309 6
  • #1 17 Gru 2016 18:04
    holo0725
    Poziom 4  

Witam. Moja mama poprosiła mnie, żebym coś zrobił z jej laptopem bo wolno chodzi, okazało sie że nainstalowała wirusów. Pomyślałem więc, że szybciej będzie jak sformatuje dysk i przeinstaluje windows (oryginalny zakupiony z tabletem), miał już kilka lat i tak. Niestety, po instalacji okazało się że nie mogę połączyć się z internetem, ani przez wifi ani przez kabel, nie znajduje żadnego połączenia ani sprzętu sieciowego poza bluetoothem. W menadżerze sprzętu znalazłem kilka błędów (tych żółtych wykrzykników), m in przy karcie ethernet i paru innych.
    Na pewno muszę ściągnąć jakieś sterowniki, tyle wie nawet taki laik jak ja, niestety nie mam pojęcia jakie ani co z nimi później zrobić.
    Byłbym wdzięczny za podesłanie linków i krótką instukcję, zgram je na telefon i jutro podjadę zainstalować.

Aha, laptop to ten model, wrzucę link ze sklepu na wypadek gdyby były różne
    http://www.x-kom.pl/p/150705-notebook-laptop-156-lenovo-b590-i3-3110m-4gb-500-dvd-rw.html

• #3 17 Gru 2016 19:12
    holo0725
    Poziom 4  

Dzięki, a mam ściągnąć i instalować wszystkie te pliki sieci wireless czy tylko najnowszy?

• #4 17 Gru 2016 19:17
    Kasek21
    Poziom 43  

Wystarczy najnowszy.

Zamieść screen z Menadżera urządzeń.

• #5 17 Gru 2016 19:20
    holo0725
    Poziom 4  

Nie mam właśnie, wrzuciłbym od razu ale zapomniałem zrobić jak byłem u mamy a teraz nie będe już po to jechał, pamiętam tylko ten ethernet to też ściągnę, jakby nie działało to jutro wkleje screena ze wszystkim, na razie dzięki za pomoc.

• #6 18 Gru 2016 11:21
    holo0725
    Poziom 4  

Zainstalowałem 2 ściągnięte wczoraj pliki, te od sieci wireless i ethernet. Internet działa po kablu, wifi dalej brak albo nie potrafię czegoś zrobić.
    Screen menadżera urządzeń, co jeszcze muszę ściągnąć? Chciałbym uniknąc jeśli się da ściągania niepotrzebnych programów lenovo, pamiętam że dużo ich sie instaluje a nie są potem używane. Lenovo B590 - po instalacji windows 7 brak internetu

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo