Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sky w Polsce, odbiór Eurosport w j. Niemieckim z CP, karta abo. w innym deko.

17 Gru 2016 18:21 1239 5
  • Poziom 14  
    Witam,

obecnie korzystam (niestety) z usług Cyfrowego Polsatu i od początku ciekawi mnie jedna rzecz, a korzystam z ich usług ok. 8 lat. Czy jeśli mam kartę do dekodera, która od razu była w zestawie z dedykowanym dekoderem od CP, to czy jeżeli włożę tę kartę do innego dekodera (prywatnego) to czy będę mógł też odbierać na nim wszystkie kanały, które odbieram na ich dekoderze?

Druga sprawa jest trochę irytująca, otóż bardzo chętnie chciałbym odbierać Eurosport 2 w j. Niemieckim , ale jak wyszukuję wszystkie programy na satelicie Hotbird, to są dosłownie prawie wszystkie języki europejskie, oprócz właśnie niemieckiego - albo może nawet jest, tylko jest zakodowany.... - albo to było na Astrze 19.2, już nie pamiętam. Czy jest jakiś sposób na to?

Ostatnie pytanie, które chciałbym zadać, to czy jest możliwość korzystania z usług "Sky" w Polsce? Nie ukrywam, że jestem niezadowolony z usług i podejścia do klienta z CP.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)
  • Poziom 10  
    1. Karta z CP jest parowana z dekoderem, więc jak przełożysz kartę do innego to nie będzie działać. Jak rozwiązujesz umowę oddajesz kartę.
    2. Z tego co wiem to Eurosport 2 niemiecki jest kodowany.
    3.Chyba tylko podpisanie umowy z operatorem Sky w Niemczech.
  • Poziom 14  
    mar1993 napisał:
    1. Karta z CP jest parowana z dekoderem, więc jak przełożysz kartę do innego to nie będzie działać. Jak rozwiązujesz umowę oddajesz kartę.

Rozumiem. To po co w takim razie są sloty w innych dekoderach?
    mar1993 napisał:
    2. Z tego co wiem to Eurosport 2 niemiecki jest kodowany.

Tyle to ja też wiem, chodzi mi bardziej o powód i jak go rozwiązać, bo inne języki nie są kodowane.
    mar1993 napisał:
    3.Chyba tylko podpisanie umowy z operatorem Sky w Niemczech.

I będzie działać na terenie Polski?
  • Poziom 10  
    1.Sloty są np. na karty z Telewizji na Kartę Smart HD+ możesz kupić osobno taką kartę. Jest jeszcze ważny system kodowania karty. Karty CP muszą mieć moduł CI.
    2.Pewnie chodzi o pieniądze nadawca musi zarabiać nie może wszystkiego puszczać za darmo.
    3.Wg mnie tak. Klienci CP też jadą do Niemczech i działa. Chociaż nie powinni. Dlaczego nie zawrzesz umowy z innym operatorem np. z nc+ ?
  • Poziom 14  
    mar1993 napisał:
    Dlaczego nie zawrzesz umowy z innym operatorem np. z nc+ ?

Podejrzewam, że niczym się nie różnią, czytając po opiniach innych ludzi.

Co do podpisania umowy ze Sky, to zapytałem się ich, czy w ogóle będę w stanie korzystać z ich usług na terytorium Polski, to odpowiedzieli mi, że nie.
  • Użytkownik usunął konto